Planowanie wstępne

Planowanie wstępne jest również ekscytującym punktem podróży.
Każdy może wskoczyć w samolot i polecieć w egzotyczne miejsca na dwa tygodnie. Ze wszystkich możliwości podróżowania oferowanych online, udało nam się osiągnąć punkt w którym większość ludzi może dowiedzieć się jak zamówić i kupić bilet online. Natomiast typowy backpacker'owy wyjazd wymaga trochę więcej uwagi, doświadczenia i wiedzy. Zwłaszcza gdy trasa zawiera sporo przesiadek oraz dotyczy podróży dookoła świata w ramach roku przerwy czyli tak zwanego 'gap year'.

Gdzie, kiedy, z kim, na jak długo i ile kosztuje backpacker'owy wyjazd? To podstawowe pytania, które pojawiają się przed dokonaniem rezerwacji biletów. W późniejszym etapie przychodzi czas na praktyczniejsze rzeczy takie jak: formalności związane z wizą, rezeracją hoteli, ubezpieczeniem podróży, wymianą waluty itp. Niektóre fazy procesu planowania mogą wydawać się dosyć przytłaczające zwłaszcza gdy jest to pierwszy wyjazd, który został zaplanowany na dłuższy okres z dala od domu.

Służymy pomocą

Na szczęście pomoc jest blisko- KILROY specjalizuje sie w wyjazdach i w typowych podróżach dla backpacker'ów dookoła świata. Na tej stronie dowiesz się więcej na temat rozważań i przygotowań, które musisz dokonać przed podjęciem pierwszych kroków w planowaniu podróży. Kiedy już się zastanowisz i zadecydujesz, że chcesz przejść przez proces planowania, nasi doświadczeni konsultanci będą do Twojej dyspozycji oferując swoją pomoc w planowaniu trasy, w zamówieniach biletów lotniczych, szeroki wachlarz wyjazdów oraz porady.

Rzuć okiem na sekcje z poradami i wskazówkami dotyczącymi wstępnego planowania.

Contact