KILROY: Poradnik podróżnika - Gdzie jechać w podróż?

Najtruniejsze pytanie - gdzie chcę pojechać?
Odkąd wszystkie miejsca są w zasięgu ręki. Świat stał się mniejszy. Bez miejsca, które nie zostało jeszcze odkryte. Czasami nie jest możliwe zrealizowanie dokładnego planu wymarzonej podróży - zwłaszcza gdy ma się ściśle określony budżet.

Niektóre wyjazdy mogą być zbyt kosztowne lub mieć zbyt wiele postojów, nawet jeżeli dystans fizyczny jest bardzo krótki. Dzieje się tak ze względu na sytuacje polityczne panujące na danych obszarach. Za przykład mogą służyć Stany Zjednoczone, z których niemożliwa jest bezpośrednia podróż na Kubę. Nawet jeżeli dystans pomiędzy Key West (miastem na Florydzie), a Hawaną (miastem na Kubie) wynosi 170km.

Zrób listę miejsc, które chcesz zobaczyć

Jedym z najlepszych rozwiązań jest stworzenie listy zawierającej wszystkie miejsca , które chcemy zobaczyć. Tymi miejscami mogą być kraje, regiony, miasta, zabytki, uliczne targi, pięknie zakątki itp.

Następnie podziel listę na:

  1. miejsca, które chcemy zobaczyć za wszelką cenę
  2. miejsca, które chcielibyśmy naprawdę zobaczyć
  3. miejsca, które byłby interesujące do zobaczenia,ale nie są priorytetem(elementem decydującym będzie cena biletu)

Dostosowanie trasy podróży - środki transportu i cena

Z listy planownych wyjazdów, nasz konsultant jest w stanie dostosować środki transportu do naszych potrzeb w najkorzystniejszej cenie jaka będzie tylko możliwa.
Jeżeli chcemy dowiedzieć się więcej na temat najpopularniejszych wypraw. Poznać  'za' i 'przeciw' odnośnie różnych kontynentów lub mamy ochotę stworzyć własną trasę - zaczerpnij więcej inspiracji przeglądając naszą strone.

Contact