Multi stop - Afryka

Wycieczki multi stop po Afryce z KILROY'em
Od PLN 6 000,- za osobę

Zawiera

  • Bilety lotnicze
  • Opłata za rezerwację
  • ISIC card
Kawałek drogi jest do przejechania od Kairu do Kapsztadu, ale należy pamiętać ile wspaniałych rzeczy znajduje się po drodze! Przed wyprawą na klasyczne safari po wschodzie Afryki, najlepiej zahaczyć na rejs po Nilu w Egipcie. Kolejne na liście powinny znaleźć się plaże Zanzibaru, a na koniec jako wisienka na torcie, nurkowanie w klatce z rekinami w RPA.

Trasa lotnicza:

Europa – Kair – Nairobi // Dar Es Salaam – Johannesburg – Cape Town // Livingstone – Europa


// = podróż na własną rękę lub w ramach wycieczki

Prosimy pamiętąć, że ta wycieczka RTW (Round-the-World / dookoła świata) jest tylko propozycją Waszej długiej podróży. Jeśli chcielibyście odwiedzić inne miejsca niż te powyżej wymienione, prosimy skorzystać z naszego kreatora podróży Jeśli natomiast potrzebujecie rady odnoście najlepszej trasy na Waszą podróż dookoła świata, polecamy skontaktować się z jednym z naszych konsultantów. Nasi konsultanci są pasjonatami podróżowania i chętnie pomogą Wam zaprojektować wymarzoną podróż jak również dadzą Wam wiele praktycznych wskazówek. 

Galeria: Multi-stop po Afryce

 

1. Kair, Egipt

Wyprawę po Afryce warto zacząć od wizyty w Egipcie, państwie faraonów, mumii oraz piramid. Możecie jednak poznać bardziej alternatywny Egipt wybierając się na wyprawę po Nilu, wyprawę Jeepem po piaskach pustyni lub odkrywając to co znajduje się pod powierzchnią wód Morza Czerwonego. 

2. Nairobi, Kenia

Kenia jest popularnym miejscem docelowym backpacker'ów w Afryce. W Kenii jest tani, łatwo się po niej poruszać, mieszkańcy są bardzo przyjaźni oraz jest tam cała masa nieziemsko ekscytujących rzeczy, które można zrobić i zobaczyć. Niezależnie czy preferujesz relaks na plaży, taniec z Masajami na sawannie, safari czy odwiedzenie plantacji przypraw, zawsze znajdzie się coś nowego do odkrycia!

3. Dar Es Salaam, Tanzania

Dar Es Salaam jest największym miastem Tanzanii co sprawia iż jest ono perfekcyjnym punktem startowym wycieczki po tym kraju. W Tanzanii, niewątpliwie warto wspiąć się na Kilimandżaro, wybrać się na safari po Serengeri lub spróbować swoich sił w Kitesurfingu na Zanzibarze. Co więcej, niesamowicie przyjaźni mieszkańcy Tanzanii, z otwartymi rękami przyjmą Cię do swojego grona i zaznajomią ze swoją kulturą.

4. Johannesburg, South Africa

Johannesburg to pierwszy punk programu podróżników planujących wycieczkę do Narodowego Parku Krugera. Jest to również idealne miejsce dla wszystkich, którzy planują wolontariat w RPA. Miasto spodoba się również osobom, które marzą o prawdziwej przygodzie w dżungli lub spędzeniu nocy pod gołym niebem przed tym jak wyruszą do Kapsztadu.

5. Cape Town, South Africa

Będąc w Kapsztadzie, koniecznością jest wspinaczka po Górach Stołowych, z których rozciąga się zapierający dech w piersiach widok na miasto i jego obrzeża. Dla osób, które nie są entuzjastami wspinaczki, znajduje się tam również kolejka górska. Przecież nikt nie musi o tym wiedzieć! Oprócz tego, Kapsztad to idealne miejsce do kitesurfing'u, surfingu, można tam również skoczyć na bungee, a nawet nurkować w klatce z rekinami!

6. Livingstone, Zambia

Zambia jest miejscem, które nie jest jeszcze mocno przesiąknięte kulturą zachodnią. Kraj jest także o wiele mniej zaludniony niż jego sąsiedzi, dlatego uważa się go za o wiele bardziej egzotyczne miejsce. Wisienką na torcie są również Wodospady Wiktorii. 

Wiemy, że macie mnóstwo pytań! Tutaj znajdziecie wszystkie odpowiedzi!

Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczącej tej trasy lub ogólnie jakiejkolwiek podróży, prosimy sprawdzić często zadawane pytania odnośnie biletów RTW oraz multi-stop . Można się również skontaktować z jednym z naszych konsultantów, klikając poniższy guzik.

 

Skontaktuj się z naszym ekspertem
Zadzwoń lub wyślij maila

 

With an ISIC you get access to youth & student tickets

Legitymacja ISIC: Korzystaj ze zniżek!

Legitymacja ISIC (International Student Identity Card) umożliwi Ci rezerwację specjalnych biletów KILROY dla studentów i młodzieży, jak również większości podróży dookoła świata dostępnych w naszej ofercie. Oprócz tego, posiadając legitymację ISIC, można korzystać ze zniżek w ponad 120 tysiącach miejsc w 125 krajach.

 

 

 

Kontakt