Multi stop - Ameryka Łacińska (2)

Wycieczka multi-stop po Ameryce Południowej z KILROY'em!
Od PLN 6 000,- za osobę

Zawiera

  • Bilety lotnicze
  • Opłata za rezerwację
  • ISIC card
Mañana mañana! Jak już się domyślacie, mowa tu będzie o Ameryce Południowej, do której na podróż, z pewnością się skusisz! Od ulic Buenos Aires po Boliwijskiego Altiplano do Szlaku Inków, który prowadzi na Machu Picchu. Czas odwiedzić Amerykę Łacińską i spróbować sportów ekstremalnych na Kostaryce przed tym gdy skończycie swoją podróż na plaży w Meksyku!

Trasa lotnicza:

Europa – Buenos Aires // La Paz – Lima – San Jose – Guatemala // Cancun – Europa


// = dojazd na własną rękę podczas podróży

Prosimy pamiętąć, że ta wycieczka RTW (Round-the-World / dookoła świata) jest tylko propozycją Waszej podróży. Jeśli chcielibyście odwiedzić inne miejsca niż te powyżej wymienione, prosimy skorzystać z naszego kreatora podróży Jeśli natomiast potrzebujecie rady odnoście najlepszej trasy na Waszą podróż dookoła świata, polecamy skontaktować się z jednym z naszych konsultantów. Nasi konsultanci są pasjonatami podróżowania i chętnie pomogą Wam zaprojektować wymarzoną podróż jak również dadzą Wam wiele praktycznych wskazówek. 

Galeria: Multi-Stop po Ameryce Południowej 

 

1. Buenos Aires, Argentyna

Buenos aires to colorowe i żywiołowe miasto z namiastką kultury Europejskiej. Wizyta tam będzie idealną okazją by wziąć udział w kursie języka hiszpańskiego, by móc łatwiej porozumiewać się z mieszkańcami reszty krajów Ameryki Południowej.

2. La Paz, Boliwia

La Paz znajdująca się 3650 metrów nad poziomem morza jest najwyżej położoną stolicą na świecie. Gdy już nacieszycie się atmosferą, pieknymi widokami, przyjaznymi mieszkańcami, proponujemy udać się do Salar de Uyuni, czyli słynnego solniska.

3. Lima, Peru

Kolejnym przystankiem powinna być Lima, skąd również powinno się wyruszyć do Cuzco, gdzie można udać się na wyprawę na Machu Piccu po ścieżce Inków i na własne oczy zobaczyć ich zagininione miast. Jeśli wydaje się to zbyt ekstremalne, można również wybrać się na wycieczkę w lasy Amazońskie, gdzie będziecie mieli okazję zobaczyć piękne Rysunki Nazca.

4. San Jose, Kostaryka

Kostaryka jest jednym z ulubionych krajów dla backpacker'ów na świecie. To tam będzie mogli zobaczyć piękne wulkany, lasy deszczowe, wodospady, wziąc udział w kursie surfingowym lub relaksować się na tropikalnych plażach. Dla zainteresowanych ciekawymi projektami, polecamy sprawdzić możliwości wolontariatu na Kostaryce.

5. Guatemala City, Guatemala

W Guatemali, napotkają Cię wszelkiego rodzaju przygody, oczywiście w pozytywnym znaczeniu tego słowa! Odkryjcie starożytną kulturę i piramidy Majów, dziedzictwo kolonialne w Antiqua oraz bajkowe dżungle.

6. Cancun, Meksyk

Cancun jest idealnym miejscem na relaks wszystkich wyprawach, kursach, projektach w jakich będziecie mieli okazję wziąć udział po drodze. Koecznie odwiedźcie Chichén Itzá – prekolumbijskie miasto założone przez Majów, piaszczyste plaże. Życie nocne w Cancun również Was usatysfakcjoonuje!

Wiemy, że macie mnóstwo pytań! Tutaj znajdziecie wszystkie odpowiedzi!

Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczącej tej trasy lub ogólnie jakiejkolwiek podróży, prosimy sprawdzić często zadawane pytania odnośnie biletów RTW oraz multi-stop . Można się również skontaktować z jednym z naszych konsultantów, klikając poniższy guzik.

 

Potrzebujesz pomocy w planowaniu podróży?
Zadzwoń lub wyślij maila

 

With an ISIC you get access to youth & student ticketsLegitymacja ISIC: Korzystaj ze zniżek!

Legitymacja ISIC (International Student Identity Card) umożliwi Ci rezerwację specjalnych biletów KILROY dla studentów i młodzieży, jak również większości podróży dookoła świata dostępnych w naszej ofercie. Oprócz tego, posiadając legitymację ISIC, można korzystać ze zniżek w ponad 120 tysiącach miejsc w 125 krajach.

 

Kontakt