Multi stop - Ameryka Północna

Wycieszka multi stop po Ameryce Północnej - odkrywaj świat z KILROY'em
Od PLN 5 700,- za osobę

Zawiera

  • Bilety lotnicze
  • Opłata za rezerwację
  • Legitymacja ISIC
Ta podróż pozwoli Ci odkryć najsłynniejsze krańce Ameryki Północnej. Zaczynamy od Nowego Jorku, do którego chyba nie trzeba nikogo dwukrotnie zapraszać. Następnie przewietrzymy się w gangsterskim Chicago, by potem rozgrzać się na słonecznej Florydzie. Ze Wschodu pojedziemy na równie słoneczny Zachód, gdzie odwiedzimy hipisowskie San Francisco. Wisienką na torcie będzie wizyta w najpiękniejszej części Kanady - Vancouver i okolicach pełnych malowniczych parków narodowych.

Trasa lotnicza:

Europa – Nowy Jork // Chicago - Orlando // Miami – Nowy Orlean // San Francisco – Vancouver – Europa


// = podróżuj na własną rękę w ramach tej podróży

Prosimy pamiętąć, że ta wycieczka RTW (Round-the-World / dookoła świata) jest tylko propozycją Waszej podróży. Jeśli chcielibyście odwiedzić inne miejsca niż te powyżej wymienione, prosimy skorzystać z naszego kreatora podróży Jeśli natomiast potrzebujecie rady odnoście najlepszej trasy na Waszą podróż dookoła świata, polecamy skontaktować się z jednym z naszych konsultantów. Nasi konsultanci są pasjonatami podróżowania i chętnie pomogą Wam zaprojektować wymarzoną podróż jak również dadzą Wam wiele praktycznych wskazówek. 

Photo gallery: Multi stop North America

 

1.  Nowy Jork, USA

Najbardziej znane miasto Stanów Zjednoczonych - Nowy Jork zdecydowanie nigdy nie śpi. Jest tam niezliczona ilość sklepów, muzeów, teatrów, barów i innych miejsc, które zdecydowanie zapewnią Wam nie lada rozrywkę. To tam spęniają się marzenia, dlatego czas na odwiedziny!

2. Chicago, USA

Po wizycie w Nowym Jorku, przeniesiecie się do domu gangsterów z lat 20 i 30, czyli Chicago! Tam królują blues i jazz kluby. Jak już nacieszycie się tą metropolią, polecamy udać się na roadtrip-a na słynnej Route 66.

3. Orlando, USA

Jak już zjedziecie nie co na południe USA, natkniecie się na kolejne rozrywkowe miasto Orlando, które jest królestwem parków rozrywki. Znajduje się tam Disney World, Universal Studios, Centrum Kosmiczne Kennedy'ego, dlatego pobyt w Orlando gwarantuje podróż na inną planetę!

4. Miami, USA

Kawałeczek od Orlando znajduje się słoneczne Miami, pełne pięknych ludzi i piaszczystych plaż. Jeśli będziecie jednak mieli ochotę oderwać się od zgiełku wielkiego miasta, polecamy wycieczkę do Parku Narodowego Everglades lub udać się do Key West.

5. Nowy Orlean, USA

Po Miami, czas wyruszyć na zachód i zwiedzić Nowy Orlean - dom słynnego Mardi Gras'a. Z uwagi na swoją lokalizację nad Zatoką Meksykańską oraz obrzeżach rzeki Mississippi, miasto ma stanowczo wiele do zaoferowania. To tam będziecie mieli okazję skosztować prawdziwej Kreolskiej lub Cajuńskiej kuchni oraz odwiedzić autentyczny klub jazzowy.

6. San Francisco, USA

Kolejnym stopem podróży będzie kolebka hipisów czyli San Francisco. Miasto nietylko oferuje mnóstwo rozrywek, ale również atrakcje historyczne. Polecamy wybrać się do więzienia Alkatraz lub pojechać na wycieczkę do jednego z pięknych parków narodowych.

7. Vancouver, Kanada

By mieć pewność, że liznęliście kultury Ameryki Północnej, koniecznie trzeba również zahaczyć o Kanadę, a by poznać ten kraj, najlepiej wybrać się do żywiołowego Vancouver. Tam również znajdzie się coś za równo dla miłośników kultury, sztuki, muzyki jak i dla miłośników sportu. W szczególności polecamy wybrać się na wspinaczkę po pięknych Górach Skalistych!

Wiemy, że macie mnóstwo pytań! Tutaj znajdziecie wszystkie odpowiedzi!

Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczącej tej trasy lub ogólnie jakiejkolwiek podróży, prosimy sprawdzić często zadawane pytania odnośnie biletów RTW oraz multi-stop . Można się również skontaktować z jednym z naszych konsultantów, klikając poniższy guzik.

Potrzebujesz pomocy w planowaniu podróży?
Zadzwoń lub wyślij maila

 

With an ISIC you get access to youth & student ticketsLegitymacja ISIC: Korzystaj ze zniżek!

Legitymacja ISIC (International Student Identity Card) umożliwi Ci rezerwację specjalnych biletów KILROY dla studentów i młodzieży, jak również większości podróży dookoła świata dostępnych w naszej ofercie. Oprócz tego, posiadając legitymację ISIC, można korzystać ze zniżek w ponad 120 tysiącach miejsc w 125 krajach.

Kontakt