Multi stop - Azja

Od PLN 6 500,- za osobę

Zawiera

  • Bilety lotnicze
  • Opłata za rezerwację
  • ISIC card
Przygotujcie się na podbój Azji! Po tym gdy odkryjecie piękno Wietnamu oraz Kambodży, pojedziecie na wycieczkę do Tajlandii oraz Indonezji gdzie przeżyjecie wiele przygód za równo pod jak i na powierzchni wody. Zostańcie nurkami w Tajlandii, a potem pokażcie na co Was stać podczas surfowania na Bali. Wasza przygoda będzie kontynuowana będzie w Indiach i Nepalu, a na zakończenie, będziecie mogli wypuścić się na zakupy w Dosze.

Trasa lotnicza:

Europa – Hanoi // Bangkok - Bali - Delhi // Kathmandu - Doha - Europa


// = podróżujcie na włąsną rękę jako część podróży

Prosimy pamiętąć, że ta wycieczka RTW (Round-the-World / dookoła świata) jest tylko propozycją Waszej długiej podróży. Jeśli chcielibyście odwiedzić inne miejsca niż te powyżej wymienione, prosimy skorzystać z naszego kreatora podróży Jeśli natomiast potrzebujecie rady odnoście najlepszej trasy na Waszą podróż dookoła świata, polecamy skontaktować się z jednym z naszych konsultantów. Nasi konsultanci są pasjonatami podróżowania i chętnie pomogą Wam zaprojektować wymarzoną podróż jak również dadzą Wam wiele praktycznych wskazówek. 

Photo gallery: Multi stop Asia

 

1. Hanoi, Wietnam

Wietnam jest IDEALNYM miejscem do podróżowania. Kuchnia wietnamska jest prze-pysz-na, a by dokładnie poznać piękno Hanoi oraz tego pięknego kraju, polecamy wziąć udział w jednej z naszych wycieczek. Przenieś się w niezapomniana podróż w nieznane razem z innymi podróżującymi.

2. Bangkok, Tajlandia

Bankok hipnotyzuje i każdy kto go odwiedzi, zakochuje się w tym mieście. Z uwagi na niskie ceny, jest to również raj dla backpacker'ów. Skorzystajcie z okazji i zróbcie zakupy zanim przejdziecie do zwiedzania Tajkich wysp, gdzie będziecie mieli okazję nurkować, lub zostać wolontariuszem i pomóc Tajskim zwierzętom lub dzieciom.

3. Bali, Indonezja

Bądź na fali w przenośni i dosłownie! Dołącz do jednego z najlepszych obozów surfingowych na Bali. Już teraz jest to możliwe. Na Bali możesz również odbyć wolontariat oraz zbliżyć się do mieszkańców tej pięknej wyspy. Twoja praca na pewno będzie doceniana przez wiele wiele lat. Oprócz tego, mamy również szeroką ofertę wycieczek oraz sportów ekstremalnych, które możecie uprawiać na wyspie.

4. Delhi, India

Delhi to zdecydowanie najlepszy punkt startowy, zanim ruszycie do Taj Mahal i wybierzecie się w podróż po tym wielkim kraju. KILROY oferuje mnóstwo wolontariatów, dzięki którym każdy z Was może polepszyż życie dzieci jak i społeczeństwa lub wybrać się na jedną z wycieczek krajoznawczych.

5. Kathmandu, Nepal

Kathmandu to centrum kolorowych festiwali oraz punkt do wspinaczki na Mount Everest. Może (a raczej na pewno) warto by o tym pomyśleć? Istnieje tam również możliwość zrobienia wolontariatu lub wzięcia udziału w jednej z naszych wycieczek oraz wypraw, dzięki którym poznasz piękny Nepal.

6. Doha, Katar

Doha jest popularnym przystankiem dla backpackerów. Miasto słynie ze swojego siedmio-kilometrowego wybrzeża Al-Corniche oraz Souq Wagif, gdzie ma miejsce tradycyjna wymiana towarów. Najpiękniejszym doświadczeniem natury w Katarze jest niewątpliwie Khor Al-Adaids, czyli ruchome piaski, które przybierają niezwykłe formy.  

Wiemy, że macie mnóstwo pytań! Tutaj znajdziecie wszystkie odpowiedzi!

Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczącej tej trasy lub ogólnie jakiejkolwiek podróży, prosimy sprawdzić często zadawane pytania odnośnie biletów RTW oraz multi-stop . Można się również skontaktować z jednym z naszych konsultantów, klikając poniższy guzik.

 

Potrzebujesz pomocy w planowaniu Twojej podróży?
Napisz do nas!

 

With an ISIC you get access to youth & student ticketsLegitymacja ISIC: Korzystaj ze zniżek!

 Legitymacja ISIC (International Student Identity Card) umożliwi Ci rezerwację specjalnych biletów KILROY dla studentów i młodzieży, jak również większości podróży dookoła świata dostępnych w naszej ofercie. Oprócz tego, posiadając legitymację ISIC, można korzystać ze zniżek w ponad 120 tysiącach miejsc w 125 krajach.

  

 

 

Kontakt