Multi stop - Mieszanka kultur

Od PLN 4200 PLNza osobę
Ten bilet lotniczy multi-stop pozwoli Ci dotrzeć w miejsca, które totalnie poszerzą Twoje horyzonty oraz udowodnią, że jedna wyjątkowa kultura nie jest równa drugiej. Na tym bilecie lotniczym odwiedzisz Rosję, Kubę oraz Meksyk. Więcej informacji znajdziesz poniżej!

Zarezerwuj swój bilet lotniczy multi-stop, na którym możesz zwiedzić trzy kraje w cenie za którą normalnie dolecisz do jednego kraju na innym kontynencie.

Odkryj kraje o fascynującej historii, które mają w sobie mnóstwo tajemnic, które natomiast odkryjecie dopiero gdy wgłębicie się w ich kulturę i obyczaje. Z resztą, rzućcie okiem!

By dokonać rezerwacji należy wysłać maila do naszych doradców.

Moskwa, Rosja

Moscow At Night

Największe miasto Europy oraz stolica Rosji to jedno z miejsc, które każdy prawdziwy odkrywca ma na swojej travel bucket list, szczególnie biorąc pod uwagę wyjątkową kulturę tego kraju. Koniecznie odwiedź robiący wrażenie Plac Czerwony oraz cyknij fotę przed legednarnym Soborem Wasyla Błogoslawionego. Warto jednak wybrać się w podróż wokół Moskwy by zobaczyć jak wygląda życie poza wielkiem miastem.

Przed wyjazdem, pamiętaj tylko o zorganizowaniu wizy turystycznej do Rosji!

Havana, Kuba

Colorful Streets Of Havana

Po chłodnej Rosji, czas na gorącą karaibską atmosferę, którą z pewnością poczujecie w malowniczej Kubie. Oprócz białego piasku, ciepłej wody, palącego słońca oraz gorącego temperamentu mieszkańców wyspy czekają tam na Was również bogata kultura. Z pewnością nie opóścicie Kuby bez skosztowania prawdziwego kubańskiego cygara lub rumu. z pewnością rogrzeje Was też tańczona na ulicach salsa. Nie bójcie się wyjechać poza Hawanę by móc doświadczyć niesamowitych krajobrazów Kuby takich zapierająca dech w piersiach dolina Viñales lub liczne wodospady. Z resztą, możecie zawsze dołączyć do międzynarodowej grupy młodych ludzi podczas jednej z naszych wypraw po Kubie.

Sprawdźcie też 7 innych powodów, dla których kochamy Kubę!

Meksyk, Meksyk

Mexico City
 

Z uwagi na fakt, iż Meksyk jest ogromny oraz niesamowicie ciekawy, polecamy wybrać się w podróż ze stolicy po Półwysep Yucathan. Jeśli nie znacie hiszpańskiego lub nie czujecie się na siłach by podróżować po Meksyku na własną rękę, polecamy wziąć udział w jednej z naszych wypraw, podczas której odwiedzisz miasta, dżungle i ruiny tego wyjątkowego kraju oraz poznasz jego itneresującą historię.

Cancun, Meksyk

 Cancun Beach Chairs

Cancun to popularna miejscowość położona na słynnym Półwyspie Jukatan (Yucatán), które cieszy się reputacją najbardziej imprezowego miasta Meksyku. To tam znajduje się również lotnisko, z którego będziecie mogli spowrotem wrócić do Meksyku.

Jak zarezerwować ten bilet multi-stop?

Aby to zrobić, należy wysłać maila do naszych doradców. Następnie jeden z nich skontaktuje się z Tobą by dowiedzieć się w jakich terminach chciałbys/abyś podróżować i ile czasu chcesz spędzić w danej destynacji. 

Ten bilet multi-stop to oczywiście tylko nasza propozycja biletu atrakcyjnej, na którym dostaniesz się do wielu ciekawych miejsc. Jeśli marzysz o podróży do innych destynacji, zawsze możesz do nas napisać, a my postaramy się znaleźć bilet lotniczy multi-stop w jak najbardziej korzystnej dla Ciebie cenie.

Masz ochotę na taką podróż?
Ogarnij ten bilet!
Kontakt