Round the world - Classic

Od PLN 7 500,- za osobę

Zawiera

  • Bilet RTW (dookoła świata)
  • Opłata za rezerwację
Czas ruszyć w podróż marzeń! TRASA: Warszawa – Bangkok, Singapur – Melbourne, Cairns – Auckland – Fidżi – Los Angeles – Warszawa.

Trasa:

Warszawa – Bangkok // Singapur – Melbourne // Cairns – Auckland – Fidżi – Los Angeles – Europa


// = podróżuj na własną rękę podczas wycieczki

Prosimy pamiętąć, że ta wycieczka RTW (Round-the-World / dookoła świata) jest
tylko propozycją Waszej podróży. Jeśli chcielibyście odwiedzić inne miejsca niż te powyżej wymienione, prosimy skorzystać z naszego kreatora podróży. Jeśli natomiast potrzebujecie rady odnoście najlepszej trasy na Waszą podróż dookoła świata, polecamy skontaktować się z jednym z naszych konsultantów. Nasi konsultanci są pasjonatami podróżowania i chętnie pomogą Wam zaprojektować wymarzoną podróż jak również dadzą Wam wiele praktycznych wskazówek. 

Galeria: Round the world - Classic

 

1. Bangkok, Tajlandia

Bangkok to miasto, które oferuje wszystko o czym marzy każdy backpacker. Jest ono różnorodne, jest w nim tanio, ławo się po nim poruszać. Nie trzeba wspominać, iż miasto jest pełne rozrywek, dzięki czemu, nie da się tam nudzić nawet zatrzymując się na dłuższy okres. Gdy już nacieszycie się stolicą Tajlandii, warto odkryć tajskie plaże i dżungle oraz wybrać się do pobliskich krajów tj. Kambodża, Laos i Wietnam. Po tym przetransportujemy Cię w inne miejsce!

2. Singapur

Singapur to kraj, który zdecydowanie czerpie wiele inspiracji i wzoruje się trendami zachodu. Zanim wybierzecie się w dziką wyprawę po Malezji i Indonezji, polecamy Wam spędzić tam kilka dni oraz znaleźć czas by spróbować pysznego azjatyckiego jedzenia, pospacerować wśród drapaczy chmur, nacieszyć się luksusem oraz zrelaksować się w słynnym podniebnym absenie w hotelu Marina Bay Sands.

3. Melbourne, Australia

Melbourne jest idealnym miejscem na rozpoczęcie przygody w Australii. Przez ostatnie lata, miasto zajmowało pierwsze miejsce w rankingu "Najlepszych miast do życia na świecie" magazynu "The Economist". Dlatego zanim uderzycie na Wschodnie Wybrzeże w kierunku Sydney i Brisbane, warto spędzić w nim przynajmniej trzy noce i sprawdzić, czym ono tak wszystkich czaruje.

4. Cairns, Australia

Jak już dotrzeszcie do Queensland, koniecznie skuście się na nurkowanie na Wielkiej Rafie Koralowej. Warto również pożeglować wokół Wysp Whitsunday oraz zaszaleć i skoczyć ze spadochronem. W tej części Australii łatwo spełnić mnóstwo swoich marzeń.

5. Auckland, Nowa Zelandia

Szczerze mówiąc, chyba nie da się bardziej oddalić od domu! Koniecznie zróbcie road tripa po Nowej Zelandii, co najwygodniej będzie zrobić camperem. Upewnijcie się, że macie wystarczająco czasu by nacieszyć się ekscytującą scenerią Nowej Zelandii. Wygospodarujcie co najmniej 3 tygodnie (albo najlpiej 5)!

6. Fidżi

Czas na relaks na hamaku lub Wasze ulubione sporty wodne! Pływajcie, nurkujcie, surfujcie na Fidżi lub odpoczywajcie na jednej z pięknych piaszczystych plaży.

7. Los Angeles, Kalifornia, USA

Ostatnią częścią klasycznej podróży RTW jest Południowa Kalifornia. San Diego czy Los Angeles to miejsca, które każdy szanujący się młody odkrywca lub imprezowicz powinien odwiedzić. Stamtąd to już tylko rzut beretem do słynnego Wielkiego Kanionu w Kolorado lub Las Vegas w Nevadzie!

Wiemy, że macie mnóstwo pytań! Tutaj znajdziecie wszystkie odpowiedzi!

Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące biletów RTW i multi-stop, zachęcamy rzucić okiem na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziecie odpowiedzi na nurtujące Was pytania lub macie pomysł na inną trasę, prosimy skontaktować z jednym z naszych konsultantów.

Potrzebujesz pomocy w planowniu podróży?
Napisz do nas!

  

With an ISIC you get access to youth & student ticketsLegitymacja ISIC: Korzystaj ze zniżek!

Legitymacja ISIC (International Student Identity Card) umożliwi Ci rezerwację specjalnych biletów KILROY dla studentów i młodzieży, jak również większości podróży dookoła świata dostępnych w naszej ofercie. Oprócz tego, posiadając legitymację ISIC, można korzystać ze zniżek w ponad 120 tysiącach miejsc w 125 krajach.

 

Kontakt