Round the world - Explorer

Od PLN 10 000,- za osobę

Zawiera

  • Bilet RTW (dookoła świata)
  • Opłata za rezerwację
Odkryj cztery kontynenty w trakcie jednej podróży! TRASA: Warszawa – Moskwa, Pekin – Bangkok – Sydney – Christchurch, Auckland – Los Angeles, Nowy Jork – Warszawa. Sprawdź to!

Trasa:

Warszawa – Moskwa // Pekin – Bangkok – Sydney – Christchurch // Auckland – Los Angeles // Nowy Jork – Europa


// = podróż na własną rękę

Prosimy pamiętąć, że ta wycieczka RTW (Round-the-World / dookoła świata) jest
tylko propozycją Waszej podróży. Jeśli chcielibyście odwiedzić inne miejsca niż te, które zaproponowaliśmy, prosimy skorzystać z naszego kreatora podróży. Jeśli natomiast potrzebujecie rady odnoście najlepszej trasy na Waszą podróż dookoła świata, polecamy skontaktować się z jednym z naszych konsultantów. Nasi konsultanci są pasjonatami podróżowania i chętnie pomogą Wam zaprojektować wymarzoną podróż jak również podzielą się wieloma praktycznymi wskazówkami.

Galeria: Round the world - Explorer

 

1. Moskwa, Rosja

Wasza niezapomniana podróż zaczyna się w największym mieście Europy, czyli Moskwie. Gdy już odkryjesz historyczne zakątki, luksusowe sklepy, chaotyczne ulice, wskoczysz w kolej transmongolską, a potem to już z górki ku przygodzie!

2. Pekin, Chiny

Na miejscu zdecydowanie poczujesz, że jesteś w Azji. Odwiedź Świątynię Niebios, Zakazane Miasto oraz koniecznie wybierz się na Wielki Mur Chiński.

3. Bangkok, Tajlandia

Bangkok to miasto, które ma w sobie wszystko o czym marzy każdy backpacker. Łatwo się po nim porusza a jednocześnie jest tam tanio oraz jest tam mnóstwo rozrywek, dzięki czemu z pewnością nie będziesz się tam nudzić. Tajlandia oferuje również mnóstwo pięknych plaż, gdzie możecie nurkować lub surfować.

4. Sydney, Australia

Syndey, o tak! Zdecydowanie polubisz Bondi Beach oraz widok na słynną operę. Możesz również wziąć udział w naszym kursie surfinguowym. Jest to także idealne miejsce na skok ze spadochronem - widok będzie niewątpliwie oszałamiający! Ewentualnie, wynajmij campera i udajcie się na południe.

5. Christchurch, Nowa Zelandia

Właśnie tam odkryjesz niesamowitą dziką naturę. Odbierz swojego campera i ruszaj w siną dal! Po drodze możesz wziąć udział w wielu wyprawach jakie mamy w ofercie podczas których poznasz wielu innych rządnych przygód podróżników.

6. Auckland, Nowa Zelandia

Auckland jest ekscytującym miasten na północnej wyspie Nowej Zelandii. To tam były nagrywane Hobbit oraz Władca Pierścieni. Co więcej możecie wybrać się na wycieczkę filmową śladami bohaterów tych filmów. Wszystkie zapierające dech w piersiach widoki, które widzieliście w filmach, teraz będziecie mieli szansę podziwiać na żywo!

7. Los Angeles, Kalifornia, USA

Witamy w LA! Czas na roadtip'a po Stanach Zjednoczonych! Koniecznie odwiedź jednej z najpiękniejszych parków narodowych w USA lub wybierz się na jedną z wypraw i wycieczek krajoznawczych, gdzie możecie spotkać innych zwiedzających ten kraj. Czas na America Dream!

8. Nowy Jork, USA

Właśnie dotarłaś do jednego z najwspanialszych miast świata, gdzie spełniają się wszystkie marzenia. Skorzystaj z okazji, zrób porządne zakupy, odwiedźgalerie oraz wybierz się na show na Broadway'u!

Wiemy, że macie mnóstwo pytań! Tutaj znajdziecie wszystkie odpowiedzi!

Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczącej tej trasy lub ogólnie jakiejkolwiek podróży, prosimy sprawdzić często zadawane pytania odnośnie biletów RTW oraz multi-stop . Można się również skontaktować z jednym z naszych konsultantów, klikając poniższy guzik.

 

Potrzebujesz pomocy w planowaniu Twojej podróży?
Napisz do nas!

  

With an ISIC you get access to youth & student ticketsLegitymacja ISIC: Korzystaj ze zniżek !

Legitymacja ISIC (International Student Identity Card) umożliwi Ci rezerwację specjalnych biletów KILROY dla studentów i młodzieży, jak również większości podróży dookoła świata dostępnych w naszej ofercie. Oprócz tego, posiadając legitymację ISIC, można korzystać ze zniżek w ponad 120 tysiącach miejsc w 125 krajach. 

 

Kontakt