Podróż dookoła świata - Sweet Escape

Od PLN 7 800,- za osobę
Ta podróż dookoła świata została skomponowana z myślą o miłośnikach słońca oraz osób, które potrzebują nieco rozrywki, egzotyki i relaksu. Co zatem powiecie na podroż podczas, której odkryjem Los Angeles, Fidżi , Sydney, Bali oraz Singapur?

Marzycie o podróży dookoła świata? Jak widać nie jest to aż tak nieosiągalne jak możnaby się tego spodziewać (szczególnie finansowo). Co więcej, nasi konsultanci dobrze wiedzą jak znaleźć połączenia w jak najbardziej korzystnych cenach. 

UWAGA! Cena biletu dookoła świata pokrywa bilety lotnicze oraz opłatę za rezerwację.

Oto propozycja trasy po wyjątkowych miejscach, które naszym zdaniem każdy powinien mieć na swojej "travel bucket list" !

To od Was zależy ile czasu chcecie spędzić w danej destynacji. Wystarczy iż uzgodnicie to z naszymi doradcami, a oni bezpłatnie pomogą Wam zarezerwować ten lub jakikolwiek bilet lotniczy dookoła świata lub multi-stop.

Los Angeles, Kalifornia

Losangeles Venicebeach People On Bikes With Surfboards

Wizyta w Los Angeles czyli domu słynnego hollywood to zarówno gwarancja mnóstwa rozrywek, kulturalnych wydarzeń jak i epickiej pogody. Oczywiście będąc w Kalifornii, trzeba jeszcze odwiedzić San Francisco, San Diego, oszałamiający Park Narodowy Yosemite, Park Norodowy Doliny Śmierci oraz wiele innych miejsc wartych uwagi! Oczywiście w tym celu, najlepiej i najwygodniej jest wynająć auto.

Fidżifiji-hammock-sunset

Chyba nikogo za długo nie trzeba przekonywać, iż Fidżi to gwarancja totalnej sielanki, gdyż takie hamaki znajdziecie na prawie każdej plaży! Co więcej, Fidżi oferuje jedne z najlepszych spotów do nurkowania oraz snurkowania. Czeka na Was tam również mnóstwo innych atrakcji takich jak sandboarding, trekking lub możliwość zrobienia tam wolontariatu.

Sydney, Australia

Sydney Friends Chilling

Chyba każdy z nas marzy o wizycie w Aussielandzie, czyli kraju który zaskakuje i rozkochuje każdego przybysza. Australia to oczywiście surferzy, kangury, epickie plaże, pustynie, lasy tropikalne, ciekawe formacje skalne oraz wiele innych rzeczy, które sprawią, że nie będziecie chcieli jej opuszczać. Sydney to oczywiście idealne miejsce by zacząć tą wspaniałą przygodę!

Oto kilka powodów, dla których Australia z pewnością Was w sobie rozkocha.

Bali, Indonezja

Bali Backpacker

Po wizycie w szalonej i nieprzywidywalnej Australii, dobrze zafundować sobie odrobinkę relaksu na malowniczej wyspie Bali. Sielankowa atmosfera, egzotyczna natura, liczne buddyjskie świątynie, fenomenalne plaże, pyszne jedzenie oraz mnóstwo możliwości na aktywne spędzanie czasu, z pewnością dostarczą Wam mnóstwa wrażeń.

Singapur

singapore-city

Po egzotycznym Bali, nadejdzie czas na równie egzotyczny, ale w inny sposów, Singapur! To tam poczujecie atmosferę . Miejsce to gwarantuje zastrzyk ambicji.

Jak widać, bilety dookoła świata wcale nie muszą sprawić, że pójdziecie z torbami, a nasi doradcy wiedzą jak znaleźć najbardziej korzystne połączenia. Dlatego, jeśli macie wizję podróży obejmującej inne destynacje, skorzystajcie z kreatora biletów dookoła świata lub śmiało wyślijcie maila do naszych doradców.

Masz pytania dotyczące biletów dookoła świata?
Napisz do nas!

 

 

Kontakt