Bilety RTW (Round-the-World) i Multi-stop - Pytania i odpowiedzi

Bilety RTW (Round-the-World) i Multi-stop - Pytania i odpowiedzi
Zdajemy sobie sprawę iż zapewne macie mnóstwo pytań odnośnie biletów RTW i podróży dookoła świata. Dlatego, zdecydowaliśmy się odpowiedzieć na te najczęściej zadawane.

Co jest zawarte w cenie?

W cenie zawarte są tylko bilety lotnicze, opłata za rezerwację oraz legitymacja ISIC. Ponadto, w naszej ofercie znajdziecie wiele pakietów podróżnych, dodatkowych wycieczek, ekspedycji oraz produktów, których możecie potrzebować podczas swojej podróży. Należy też pamiętać, iż podane ceny za bilety multi-stop oraz bilety RTW są za jedną osobę.

Czy zakwaterowanie jest zawarte w cenie?

Nie, pakiety podróżne, hotele, hostele czy inne formy zakwaterowania nie są zawarte w cenie biletów lotniczych. Jednakże, jesteśmy do Waszej dyspozycji, by pomóc Wam wybrać najbardziej korzystne pakiety podróżne, dzięki którym będziecie mieli zorganizowany lot z noclegiem, przynajmniej przez pierwsze dni Waszego pobytu w nowym miejscu.  

Ile czasu powinno się przeznaczyć na podróż?

Na podróże dookoła świata lub do wielu destynacji (multi-stop) wystarczy przeznaczyć kilka miesięcy. Aczkolwiek, by dostatecznie skorzystać ze wszystkiego, co mają w ofercie miejsca, które zdecydujecie się odwiedzić i naprawdę poznać kontynent, powinno się spędzić na nim conajmniej dwa miesiące. Dlatego, na podróż po conajmniej trzech kontynentach, polecamy przeznaczyć od 4 do 6 miesięcy. Maksymalny czas podróży to rok. Tutaj znajdziecie więcej informacji na temat czasu podróży.

Czy mogę zmienić moje plany w trakcie trwania podróży?

Zdajemy sobie sprawę, że w czasie podróży może zaistnieć potrzeba zmiany planów, dlatego polecamy zakup specjalnych biletów studenckich KILROY'a , szczególnie gdy planujecie zakup biletów multi-stop lub RTW (Round-the-World / dookoła świata). Bilety te są elastyczne, co w większości przypadków umożliwa zmianę dat podróży. Zmiany te oczywiście są zależne od dostępności wolnych miejsc na dany lot. Zmiana również podlega opłacie. Tutaj, znajdziesz więcej informacji na temat zmian planu podróży.

Kiedy powinno się kupić bilet multi-stop lub RTW (dookoła świata)?

Bilety lotnicze można zarezerwować już 10-11 miesięcy przed wyjazdem. By znaleźc bilety w jak najlepszych optymalnych cenach, poelcamy zarezerwować je nie później niż 4-6 miesiące przed wylotem.

"Podróż na właśną rękę" - Co to oznacza?

W każdym planie podróży dookoła świata lub multi-stop możecie spodziewać się terminu "Podróż na własną rękę". Oznacza to, że plan nie zawiera żadnych planowanych lotów na danych odcinkach podróży, z uwagi na fakt iż zapewne o wiele bardziej korzystniej podróżować na tym odcinku na lądzie, w celu doświadczenia danych atrakcji. Jeśli natomiast, nie będzie to Wam pasować, zachęcamy do skontaktowania się z nami, a my zrobimy co w naszej mocy, by znaleźć najbardziej satysfakcjonujące alternatywne rozwiązania. 

Czy mogę odbyć podróż dookoła świata / multi-stop samemu?

Nie ma problemu. Nasze podróże dookoła ałświata i multi-stop przeznaczone są za równo do grupowej jak i do indywidualnej podróży. Jednak większość naszych klientów, wybierając się w pierwszą tego typu podróż, decyduje się na kompana, by dzielić się zarówno wspaniałymi doświadczeniami jak równiez obowiązkami w czasie podróży. W przypadku podróży na własną rękę, polecamy wziąć udział w jednej z naszych wycieczek lub ekspedycji, gdzie z pewnością poznacie innych ciekawych podróżujących. Znajdź więcej informacji odnośnie kompanów do podróży.

Polecane dodadkowe wycieczki i ekspedycje podczas Waszej podróży

Dla każdej podróży, zarówno dookoła świata jak i multi-stop, pojawią się różne propozycje wielu ciekawych wycieczek i ekspedycji. By się zainspirować oraz uzyskać więcej informacji, zawsze zachęcamy skontaktować się z naszymi ekspertami podróży. Nasi eksperci są doświadczonymi podróżnikami, którzy chętnie podzielą się swoimi doświadczeniami oraz doradzą jakie wycieczki są zdecydowanie warte Waszej uwagi!

Masz więcej pytań?

By uzyskać więcej informacji odnośnie biletów RTW (dookoła świata), lub więcej wskazówek odnośnie podróżowania, polecamy rzucić okiem na nasz przewodnik.

 

Potrzebujesz pomocy w planowaniu podróży?
Napisz do nas!

 

 

Kontakt