Cykl dokumentalny: In Search Of

Nasza nowa seria "In Search Of" przedstawia podróż trzech młodych odkrywców, o różnych zainteresowaniach i talentach, którzy opuścili swoje kraje, w celu nauczenia się czegoś nowego. Z Johannesburga, do Katmandu i Nanjing zabieramy ich do najbardziej tajemniczych miejsc, gdzie znajdują to, czego szukali.

Jak sama nazwa "In Search Of" sama wskazuje, podróżowanie to coś więcej niż opuszczenie własnego domu. Jest to cenne doświadczenie, które nadaje sens naszemu życiu, pozwala rozwijać nasze pasje i zainteresowania oraz sprawia, iż możemy się inspirować historiami napotkanych podczas podróży osób. Naszym zdaniem, podróżowanie wnosi mnóstwo dobra, poszerza horyzonty oraz nadaje nowe spojrzenie na świat. Przekonajcie się sami!

In Search Of: Pantsula

In Search Of: Pantsula
Dołączcie do Mariamy, profesjonalnej tancerki z Norwegii, w jej podróży do Johannesburga, gdzie pozna ona zupełnie nowy styl tańca i muzyki o nazwie Pantsula.
Obejrzyj ten odcinek

In Search Of: Chińska kuchnia

In Search Of: Chińska kuchnia
Duński kucharz Rasmus L. Jonasson potrafi ugotować niepowtarzalne dania, które zachwycają największych krytyków. Jednak, czy da on radę sprostać wyzwaniom, jakie czekają go w Chinach?
Obejrzyj ten odcinek

 

Co KILROY ma z tym wspólnego?

Seria "In Search Of" dokładnie ilustruje naszą codzienną pracę w KILROY'u. Jesteśmy świadomi, iż osoby korzystające z naszych usług szukają czegoś nadzwyczajnego, mając na celu łączenie podróży z rozwojem osobistym. Biorąc pod uwagę życzenia naszych podróżnych, staramy się jak najlepiej wykorzystać naszą wiedzę, by jak najtrafniej spęłnić ich oczekiwania oraz wspólnie zaplanować kolejną wyjątkową podróż.

Nieważne, czy Twoją pasją jest surfing, taniec, moda, gotowanie, przyroda, fotografia, języki czy pomoc ludziom. Naszym celem jest sprostać temu wyzwaniu i pomóc Ci osiągnąć swój cel w o wiele bardziej ambitny sposób, czyli w innym środowisku niż to, w którym przebywasz na codzień. Dowiedz się więcej na czym polega nasza praca. Wchodzisz w to? 

Kontakt