In Search Of: Wyżerka w Nanjing

Rasmus to profesjonalny kucharz z Danii, który jest ekspertem kuchni nordyckiej. Aczkolwiek, jeśli poprosilibyście go aby zrobil Wam danie Chow Mein, z pewnością nie wiedziałby nawet jak się za to zabrać. Dlatego właśnie, postanowilimy zabrać go na wycieczkę do Chin, gdzie z eksperta staje się amatorem, co daje mu możliwość rozwoju swoich umiejętności.

Rasmus Lund jest profesjonalistą, który wcześniej pracował jako szef kuchni w uznanej przez krytyków restauracji Kjøbenhavn znajdującej się w centrum Kopenhagi. Dziś współpracuje ze światowej klasy kuchmistrzem Clausem Meyerem w Nowym Jorku, gdzie codziennie promuje kuchnię nordycką. Mimo, iż jest on ekspertem w tej dziedzinie, zawsze marzył by pojechać do Chin i odkryć tam sekrety lokalnej kuchni. Teraz ma on szansę spełnić swoje marzenie!

 

Kilka słów o kuchni Chińskiej

Chiny słyną ze swojej kuchni oraz kultury jedzenia. W tym ogromnym kraju, praktycznie każdy region ma swój własny sposób przygotowywania różnych potraw. Ponadto, w kuchni chińskiej wykorzystuje się mnóstwo składników, które nam Europejczykom nie mieszczą się w głowie. Jednak jak widać, nikt od tego nie umiera, a co więcej zjedzenie stuletniego jajka wbrew pozorom nie musi okazać się takie złe.

Odkryj Chiny

Chiny są jedną z najstarszych cywilizacji na świecie, w której historia i tradycje są głęboko zakotwiczone w kulturze kraju. Co więcej, Chiny mogą również poszczycić się jedną z najszybciej rozwijających się gospodarek, która wpływa na innowacyjny rozwój kraju. Od ogromnych i zaludnionych miast takich jak Pekin i Szanghai, po malutkie wsie, do zapierającej dech w piersiach przyrody - to wszystko sprawia iż Chiny z pewnością Was w sobie szybko rozkochają.

Jak możemy przyczynić się do Twojej przygody

Jesteśmy grupą doświadczonych podróżników, dzięki w oparcie o własne doświadczenie chętnie pomagamy planować podróże. Wystarczy, że wyślecie do nas maila, w którym opiszenie jakie miejsca chcecie odwiedzić, co Was najbardziej interesuje (zrobienie kursu nurkowania, kursu językowego, czy trekking po górach), oraz sprecyzujecie jaki macie budżet, a my zrobimy wszystko co w naszej mocy, by pomóc Wam zaplanować wspaniałą podróż. Dowiedzcie się na czym polega nasz misja.

Kontakt