Antarktyda

Jak dotrzeć do rejonów Antarktydy?

Bilety do Ushuaia - kierunek Antarktyda

KILROY współpracuje z liniami  lotniczych na całym świecie, dzięki czemu możemy pomóc zaoszczędzić pieniądze na lot do Antarktydy i bieguna południowego. Podróż na Antarktydę zaczyna się od miasta Ushuaia w Argentynie. KILROY chętnie pomoże Ci w rezerwacji biletów do Ushuaia i podróż na Antarktydę.

Loty do Antarktydy różnią się cenami, dlatego warto skusić się na elastyczne wyszukiwanie terminów podróży. W ten sposób również zaoszczędzicie pieniądze. Pamiętajcie: bilety lotnicze na piątki, soboty i niedziele są zazwyczej najdroższe. Należy również pamiętać, aby zarezerwować je z wyprzedzeniem - najlepsze okazje cenowe trafiają się od 4-7 miesięcy przed wylotem.

Antarktyda - jeden z przystanków Twojej podróży dookoła świata

Czasami warto w życiu zrobić coś szalonego i wybrać się w podróż ciekawszą niż tylko te w dwie strony i zwiedzić większy kawałek świata. Antarktyda może w takiej podróży być idealnym przystankiem. W takich przypadku, poelcamy skontaktować się z jednym z konsultantów KILROY'a, którzy dzięki swojemu doświadczeniu posiadają ogromną wiedzę na temat różnych miejsc. Z przyjemnością pomogą Ci oni zaplanować Twoją podróż!

 

Szukaj lotów

Wybierz rodzaj biletu

Jeżeli chcesz dodać więcej lotów do swojej podróży, zachęcamy skontaktować się z naszym ekspertem.

12+ lat

2-11 lat

Poniżej 2 roku życia

Szukaj

 

With an ISIC you get access to youth & student ticketsLegitymacja ISIC: Skorzystaj ze zniżek

Legitymacja ISIC (International Student Identity Card) umożliwi Ci rezerwację specjalnych biletów KILROY dla studentów i młodzieży, jak również większości podróży dookoła świata dostępnych w naszej ofercie. Oprócz tego, posiadając legitymację ISIC, można korzystać ze zniżek w ponad 120 tysiącach miejsc w 125 krajach.

 

Kontakt