Chiang Mai

Wat Phra Doi Suthep - świątynia położona na Doi Inthanon, najwyższym szczycie w Tajlandii
 

Odkryj Chiang Mai - perłę Tajlandii

Jeśli szukacie w Tajlandii czegoś więcej niż tylko słońca, miasto Chiang Mang znajdujące się w północnej części kraju, na pewno będzie dla Was miłą niespodzianką. Możecie spodziewać się pięknych świątyń, bujnej natury, fantastycznych bazarów oraz mnóstwa przygód. Zarezerwujcie swoją podróż do Chiang Mai z KILROY'em.

Chiang Mai oferuje spokój, z porządną domieszką bujnej natury oraz pięknych gór. Wybierając się tutaj, pewnością się zrelaksujecie i naładujecie baterie pozytywnej energii. Sprawdźcie to sami!

Atrakcje Chiang Mai

Bamboo rafting, czy trekking w dżungli są idealnymi i tanimi rozrywkami w Chiang Mai. Ponadto, wiele osób przyjeżdża do tej części Tajlandii, by wziąć udział w wędrówkach po dżunglach.

Klimat w Chiang Mai

Mimo iż za dnia pogoda będzie dopisywać, upewnijcie się, że zawsze będziecie mieć przy sobie sweter, gdyż wieczory robią się chłodne. Przeciwdeszczowe ubrania są koniecznością, jeśli wybieracie się do Chiang Mai między lipcem a wrześniem. Najgoręcej z reguły jest tam w kwietniu i maju.

Przedmieścia Chiang Mai

Chiang Mai słynie ze swoich pięknych świątyń, a jest tam ich aż 160. Najbardziej popularną z nich jest Wat Phra Doi Suthep. Znajduje się ona 15 kilometrów od miasta, a żeby ją zobaczyć trzeba wspiąć się po 290 schodach. Wspinaczka jest warta całego wysiłku - gwarantujemy satysfakcję z tego, co zobaczycie ma górze.

Życie nocne w Chiang Mai

Kiedy nadchodzi zmierzch, lokalni kupcy rozkładają swoje stragany - rozpoznanie jakimi ulicami się przechadzaliście, a jakimi nie, będzie trudne do zidentyfikowania. Na straganach można kupić wszystko czego dusza zapragnie. Pamiętajcie, że warto się targować.

Jak się dostać do Chiang Mai

Istnieje kilka sposobów, aby się dostać do Chiang Mai. Oczywiście wszystko zależy od Waszego budżetu. Jeśli jest on mocno ograniczony, możecie tam się dostać autobusem lub pociągiem. Podróż autobusem zajmuje ponadto odrobię mniej czasu niż podróż pociągiem.

Chiang Mai - zaplanuj swoją kolejną podróż!

Znajdź tanie bilety lotnicze oraz ekscytujące wycieczki i atrakcje.

Kontakt