Koh Lanta

Plaża na Koch Lanta
 

Koh Lanta - idealna na romantyczne chwile!

Koh Lanta jest idealną wyspą dla osób, które szukają wyciszenia i spokoju. Z uwagi na kameralny charakter wyspy, jest ona odwiedzania przez wiele par, które chcą spędzić czas we dwoje.

Koh Lunta składa się z kilku wysp, a do dwóch głównych należą Lanta Noi oraz Koh Lanta Yai.

Jak się dostać na Koh Lanta

Najpierw musicie dolecieć do Krabi International Airbort lub Phuket Airport. Stamtąd możecie wskoczyć na łódź do Koh Landa, która jest położona 70 km od Krabi. Możecie też dostać się tam łodzią z Koh Phi Phi. Na miejscu polecamy poruszać się skuterem, który można przetransportować na wyspę na jednym z promów.

Główne atrakcje Koh Lanta

Koh Lanta nie jest szaloną wakacyjną wyspą i za wiele się tam nie dzieje. By odkryć wyspę, najlepiej jest wypożyczyć skuter lub nawet swój własny tuc-tuc. Przejedźcie się nad jeden z wodospadów lub do wielu jaskini, które znajdują się na wyspie. Istnieje również wiele opcji wycieczek łodzią, między innymi na Koh Rok Nok oraz rafy wokół Koh Lanta.

Nurkowanie oraz sporty wodne na Koh Lanta

Koh Lanta zapewnia wyśmienite warunki do nurkowania, a plaże są iście niebiańskie. Na południu wyspy, możecie nabyć bilety na wycieczki wodne do Koh Muk oraz Koh Ngai. Możecie również wynająć kajak, surfować lub wziąć udział w kursie gotowania tajskich potraw.

 

Koh Lanta - zaplanuj swoją kolejną podróż!

Znajdź tanie bilety lotnicze oraz ekscytujące wycieczki i atrakcje.

Contact