Koh Phangan

Witamy na Koh Phangan
 

Odkryj Koh Phangan i weż udział w Full Moon Party!

Koh Phangan znajduje się obok Koh Samui w południowo-zachodniej części Tajlandii. Wyspa znana jest głównie ze swojej kultowej imprezy Full Moon Party. Impreza jest świetna, więc liczcie na zabawę do białego rana! Następnego dnia można cieszyć się pięknymi plażami Koh Phangan. Oprócz Full Moon Party czeka tam na Was oczywiście wiele innych atrakcji.

Pierwsze Full Moon Party odbyło się w 1985 i było typową improwizacją powstałej z inicjatywy około 30 podróżników. Impreza szybko zaczęła cieszyć się popularnością i obecnie przyciąga pomiędzy 20 a 30 tysiącami osób w każdą pełnię księżyca. Ludzie mogą bawić się aż do wschodu słońca, a bary na plaży Haad ri są otwarte do białego rana. W czasie imprezy możecie tańczyć w R&B, drum and bass, hourse, dance czy reggae.

Koh Phangam - Full Moon Party

Rajskie plaże na Koh Phangan

Koh Phangan wraz z Koh Samui i Koh Tao znajdują się w południowo-zachodniej części Tajlandii. Archipelag położony jest w Zatoce Tajlandzkiej, której plaże oraz przyroda swoim pięknem zapierają dech w piersiach. Na wynajętym skuterze, łatwo moża dostać się na wszystkie wspaniałe plaże, takie jak Haad Chao Phao i Hat Sadet. Na tych z kolei, można pływać i nurkować w krystalicznie czystej wodzie. Nie zapomnijcie spróbować pysznego tajskiego jedzenia i koktajli w którymś z nadmorskich barów. Niektóre plaże na Koh Phangan (takie jak Huad Yuan) są tak odległe, że można na nie dotrzeć jedynie na łodzi.  

Łódka na plaży na Koh Phangan

Atrakcje Koh Phangan

Gotowi na wizytę na plaży? W takim razie Koh Phangan czeka na was wraz wieloma innymi atrakcjami. Może macie ochotę na zastrzyk adrenaliny i zjazd na linie? Albo kilka lekcji kitesurfingu? Na Koh Phangan są zarówno idealne fale jak i odpowiedni do tego wiatr.

Koh Phangan - zaplanuj swoją kolejną podróż!

Znajdź tanie bilety lotnicze oraz ekscytujące wycieczki i atrakcje.

Contact