Koh Tao

Egzotyczna wyspa Hoh Tao.
 

Odkryj Koh Tao - Żółwią Wyspę

Nazwa Koh Tao dosłownie oznacza Żółwią Wyspę. Wielu podróżników głównie wybiera się tam, by nurkować lub zdobyć właśnie certyfikat do tego uprawniający. Nie ma się co dziwić: tutaj możecie liczyć na podwodne spotkanie oko w oko z przynajmniej jednym żółwiem nurkując na Koh Tao.

Nurkowanie lub snorkeling jest koniecznością, jeśli udacie się na Koh Tao. Przejrzystość wody sięga tam nawet do 40 metrów. Miesiącem niezbyt dobrym na nurkowanie jest listopad, gdyż jej przejrzystość jest mniejsza niż 5 metrów.

Więcej, atrakcji które czekają na Was na Koh Tao

Oprócz nurkowania, na Koh Tao możecie również żeglować, uprawiać wspinaczkę, wake boarding, jeździć na linie, skakać z klifów, zapisać się na zajęcia jogi lub kurs gotowania.

Świetną opcją jest też wycieczka na wyspę Koh Nang Yuan. Jest to również raj dla miłośników nurkowania, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, iż jedyną opcją zakwaterowania jest centrum nurkowania.

Transport na Koh Tao

Żeby dostać się na Koh Tao należy popłynąć łodzią z Koh Samui, Chumpton lub Surat Thani. Na miejscu polecamy wynająć rower lub skuter. Dobrej zabawy!

Koh Tao - zaplanuj swoją kolejną podróż!

Znajdź tanie bilety lotnicze oraz ekscytujące wycieczki i atrakcje.

Contact