Europa

Zapierające dech w piersiach Austriackie Alpy.
 

Podróże po Europie: odkrywanie pięknych miejsc tuż obok domu!

Europa to kontynent, który nigdy nie jest przereklamowany. Mimo, że krajobrazy wydają się nam w jakiś sposób znajome, każdy kraj cechuje się sporą różnorodnością. Nie jest łatwo odwiedzić wszystkie piękne miejsca jakie znajdują się w Europie: mamy do wybory naprawdę wiele! Wędrowanie po szkockich wyżynach? Opalanie na Sycylii? Zwiedzanie Paryża? A może przejażdżka pociągiem po Europie wschodniej? Zapraszamy do podróżowania po Europie z KILROY’em!

Europa jest pełna różnorodnych atrakcji turystycznych. Kontynent ma wiele do zaoferowania: poza urzekającymi i bardzo zróżnicowanymi miastami, które każdego roku przyciągają tłumy turystów, znajduje się tutaj także ogromna różnorodność pod względem natury i krajobrazów.  

Dla backpackerów mieszkających na terenie Europy możliwość wyjazdu do innego kraju na naszym kontynencie jest niezwykle nieskomplikowana. Co więcej, jest to także idealna opcja na spędzenie weekendu za granicą bez potrzeby poświęcania dużej ilości czasu na transport.

Wzgórza Islandii

Najpiękniejsze zakątki w Europie

Europa jest domem nie tylko dla dużych miast o intrygującej historii takich jak Londyn, Paryż, Rzym czy Berlin (wyliczając tylko niektóre z nich), ale także miejscem, gdzie można znaleźć zachwycające i niezwykle zróżnicowanie krajobrazy.

Dla osób, które mają ochotę uciec od miejskiego zgiełku i odpocząć w otoczeniu zjawiskowej natury, z pewnością bardzo zachęcająco zabrzmi eskapada na jedne z rajskich wysp czy plaż… A czy będzie to wybrzeże Amalfi we Włoszech, Riwiera Francuska, Baleary w Hiszpanii lub odkrywanie niebiańskich plaż w Grecji - decyzja należy do Was. 

Jedna z Greckich plaż.

Bajeczne plaże i piękne miasta to tylko niektóre z bardziej oczywistych atrakcji, które można odnaleźć w Europie. Jeśli interesują Was nieco inne krajobrazy, warto wybrać się do olśniewającej Norwegii bogatej we wspaniałe góry i fiordy. Nie możemy także zapomnieć o islandzkich wulkanach i gorących źródłach. Narty w austriackich Alpach to też doskonały sposób na spędzenie czasu aktywnie. Austria sąsiaduje z Niemcami, więc jeśli znajdziecie się w czasie jesiennym w okolicach Monachium, koniecznie warto zajrzeć na October Fest. Jeśli z kolei macie ochotę na nieco bardziej wysublimowane doświadczenia, polecamy degustację win we Francji.

Europa jest bez wątpienia bardzo zróżnicowanym kontynentem, która dzięki swojej szerokiej gamie możliwości, z pewnością ucieszy każdego odwiedzającego. 

 

Francja - stok narciarski

Kontakt