Barbados

Bajeczny wschód słońca na Barbadosie
 

Odkryj Barbados

Barbados jest uroczą wyspą tropikalną położoną na Morzu Karaibskim. Niesamowita atmosfera panująca na wyspie sprawia, że możecie z powodzeniem zapomnieć o rutynie dnia codziennego. Przygotujcie się na relaksujące drzemki w hamaku, chodzenie boso po ciepłym piasku oraz pływanie w morzu przed kolacją, podczas której będziecie objadać się pysznymi owocami morza. Te i inne atrakcje tylko z KILROY'em!

Jeśli śnią się Wam białe, piaszczyste plaże, aktywność na świeżym powietrzu, totalny relaks w otoczeniu rajskiej roślinności, imprezy z dużą ilością rumu oraz muzyki calypso - koniecznie rezerwujcie bilety na Barbados!

Plaża na Barbadosie

Atrakcje Barbadosu

Barbados jest najbardziej wysuniętą na wschód wyspą karaibską, położoną zarówno na Morzu Karaibskim jak i Oceanie Atlantyckim. Oba akweny zderzają się ze sobą na południowym wybrzeżu wyspy. Barbados jest wyspą wulkaniczną oraz należy do Małych Antyli. 

Będąc na Barbados, koniecznie wybierzcie się na zachodnie wybrzeże, gdzie będziecie mogli cieszyć się jednymi z najpiękniejszych plaż świata, a nurkując odkrywać wspaniałe rafy koralowe. Jeśli natomiast jesteście miłośnikiem surfingu lub kitesurfingu, to wschodnie wybrzeże jest miejscem dla Was. Nie da się zaprzeczyć, że piaszczyste plaże, fale oraz rafy koralowe są największymi atrakcjami wyspy.

Kitesurfing na Barbadosie

Pogoda na Barbados

Nieważne o jakiej porze roku wybieracie się na Barbados, zawsze możecie być pewni, iż pogoda dopisze i znajdziecie tu ciepłe i słonecznie dni. Nie mniej jednak, najlepszymi miesiącami na wizytę na Barbados są miesiące od grudnia do maja, kiedy jest tam odrobinę chłodniej, a przy tym znacznie bardziej orzeźwiająco. 

Poruszanie się po Barbados

Najlepszym sposobem na zwiedzenie wyspy jest oczywiście wycieczka autobusowa. To prawie nic nie kosztuje, a gwarantuje świetną zabawę oraz możliwość poznania mieszkańców. 

Barbados - zaplanuj swoją kolejną podróż!

Znajdź tanie bilety lotnicze oraz ekscytujące wycieczki i atrakcje.

Kontakt