Oceania

W Australii spotkasz mnóstwo kangurów.
 

Odkryj Oceanię

Podróżując po Oceanii - Australii, Nowej Zelandii i wyspach Pacyfiku z KILROY'em - macie gwarantowane doskonałe przeżycia i doświadczenia, które będziecie wspominać jeszcze długo po powrocie. Region, poza tym że obfituje w zjawiskową naturę, jest też domem dla bardzo przyjaznych mieszkańców. Chcecie wyruszyć na drugi koniec świata i się o tym przekonać? Jedźcie z KILROY'em!

Na obszarze Australii istnieje mnóstwo miejsc, w których można podróżować przez kilka dni i nie natknąć się na żywą duszę. Można jednak też odwiedzić jedną z tętniących życiem australijskich metropolii, takich jak Sydney czy Melbourne, które oferują cały wachlarz rozrywek. Oceania jest świetnym miejscem dającym możliwość aktywnego spędzenia czasu: tutaj możecie nurkować na jednej z wielu pięknych raf koralowych, zakosztować surfingu czy kitesurfingu, ale też ośmielić się do sportów dających zastrzyk adrenaliny.

Sąsiadka Australii, Nowa Zelandia, słynąca ze swojej wspaniałej natury, daje całą masę możliwości do spędzenia wymarzonych wakacji. W zasięgu ręki są tutaj góry, lodowce, fiordy oraz ich przepiękna fauna i flora.  Możecie tutaj cieszyć się sportami zimowymi, jak i zrelaksować się na fantastycznych plażach, czy wziąć udział w wędrówce poprzez bujne lasy. Na pewno też będziecie mieli okazję zapoznać się z kulturą Maorysów, która jest silnie powiązana z terytorium Nowej Zelandii.

Opuszczając Nową Zelandię, udając się w stronę Południowego Pacyfiku, znajdziecie porozrzucane rajskie wyspy Oceanu Spokojnego. Ilość niewiarygodnie pięknych plaż z pewnością zrobi na Was niemałe wrażenie. Jak zapewne się domyślacie, wyspy są idealne do nurkowania. Wody je otaczające, są jedyne w swoim rodzaju! Posiadają przepiękną rafę koralową i zjawiskowe życie podwodne, które można podziwiać zaledwie kilka metrów od brzegu.

Poznajcie mieszkańców Oceanii

Być może największą atrakcją tego fascynującego regionu są jego mieszkańcy. Prawie wszędzie spotkacie przyjaznych, szczęśliwych ludzi z "wyluzowanym" podejściem do życia. Spędzanie czasu z mieszkańcami jest również doskonałym sposobem, by lepiej poznać kulturę kraju. Dobrą opcją na wyjazd jest także Working Holidays, czyli możliwość pracowania w lokalnej firmie, a dzięki temu poznania tego kraju i jego mieszkańców od zupełnie innej strony.

Podróżowanie po Oceanii

KILROY oferuje atrakcyjne opcje biletów w region Oceanii. Możecie dostać się do Australii, Nowej Zelandii i wysp Pacyfiku poprzez Azję, Amerykę Północną i Amerykę Południową, a nawet Afrykę. Wiele miejsc w regionie może zostać wykorzystanych jako część planu podróży dookoła świata lub jako jeden z przystanków, kupując bilety multi-stop. Ceny takich biletów nie są aż tak wysokie, jak mogłyby się wydawać. Potrzebujecie więcej informacji? Skontaktujcie się z naszymi konsultantami!

Nasze wyprawy i wycieczki, to świetny sposób na podróżowanie po tym regionie. Nasi doświadczeni przewodnicy pokażą Wam Oceanię od jej najlepszej i najbardziej niezwykłej strony! Ponadto, uczestnicząc w zorganizowanym wyjeździe, będziecie mieli okazję poznać osoby podobne do Was i, kto wie, może nawiązać przyjaźnie na całe życie? Wyjazdy KILROY’a zapewniają świetną jakość, która idzie w parze z atrakcyjną ceną. Decydując się na nie, macie pewność, że Wasz czas zostanie wykorzystany w najlepszy sposób, a Wy nie będziecie musieli martwić się o nic… Pozostanie Wam tylko (albo aż) cieszenie się podróżą! Oferta KILROY’a jest bardzo bogata i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli potrzebujecie więcej informacji, nie wahajcie się skontaktować z nami.

Szukacie najtańszych i najbardziej elastycznych rozwiązań podróży poprzez Australię i Nową Zelandię? Polecamy np. autobusy Greyhound. Kupując odpowiedni bilet, możecie dostosować podróż do własnego rytmu, traktując autobus jako środek transportu i wskakując do niego według potrzeb. Zawiezie on Was do doskonałych lokalizacji, które często są pomijane przez turystów, a wierzcie nam, są warte odwiedzenia! Jeśli z kolei, chcecie podróżować na własną rękę, możecie z nami wynająć kampera lub auto.

Kiedy najlepiej jechać do Oceanii?

Najlepszy czas na wyjazd, to pora sucha między czerwcem a październikiem. W lipcu i sierpniu należy być jednak przygotowanym na zachwiania pogody. Sprawcami są południowe wiatry. Najcieplejsze temperatury panują w okresie od listopada do maja, kiedy też powietrze jest bardziej wilgotne.

Oceania - zaplanuj swoją kolejną podróż!

Znajdź tanie bilety lotnicze oraz ekscytujące wycieczki i atrakcje.

Kontakt