ISIC - Twoja Międzynarodowa Legitymacja Studencka

isic-card-1280x808.jpg

Legitymacja ISIC pomaga studentom udowodnić ich status studenta oraz skorzystać ze wszelkich przywilejów i zniżek w blisko 120 tysięcach miejsc w ponad 125 krajach.

Dlaczego warto mieć legitymację ISIC?

  • Dowód na to, iż jesteś studentem gdziekolwiek się znajdujesz
  • Dostęp do wielu usług
  • Możliwość skorzystania z 40 tysięcy zniżek w 125 krajach 
  • Oszczędność pieniędzy za równo na miejscu jak i w czasie podróży!

Karta ISIC objęta patronatem UNESCO

Karta ISIC została objęta patronatem przez UNESCO - Organizacji Narodów Zjednoczonych do Spraw Oświaty, Nauki i Kultury. Zdobyła ona również uznanie wydziału kultury Komisji Europejskiej oraz Wspólnoty Andyjskiej. Jest ona rozpoznawana przez uniwersytety, wszelkie akademickie instytucje, organizacje studenckie, instytucje rządowe, finansowe oraz ministerstwa edukacji na całym świecie.

Legitymacja ISIC zapewnia studentom zniżki na całym świecie, a dzięki temu dostęp do większej ilości podróży. Posiadacze karty ISIC mają szanse odkrywać świat, inne kultury, oraz uczyć się języków a przy tym oszczędzać pieniądze.

Obecnie oferta zniżkowa jest o wiele bardziej atrakcyjna i wciąż się powiększa. Posiadacze ISIC posiadają dostęp do zniżek na 40 tysięcy produktów, usług oraz wspaniałych doświadczeń, dzięki czemu życie studenckie staje się jeszcze bardziej wyjątkowe. Wszelkie zniżki dotyczą takich sektorów usługowych jak rozrywka,  podróże, oprogamowania, jak również kultura, sport i gastronomia.

Chcesz również korzystać ze zniżek?
Zamów kartę ISIC!

 

Kontakt