Ubezpieczenie podróżne

Planujesz wspinaczkę po Himalajach, spływ kajakowy wzdłuż Amazonki, nurkowanie na Wielkiej Rafie Koralowej, lub planujesz jakąkolwiek inną, aktywną formę odkrywania świata? W takim razie warto pomyśleć o ubezpieczeniu!

Podróżuj przyjemnie i bezpiecznie!

Ubezpieczenie podróżne może się teraz wydawać zbędnym wydatkiem, jednak jakikolwiek wypadek może Cię później kosztować o wiele więcej. Nawet krótka wizyta w szpitalu z powodu zatrucia lub jakiejkolwiek infekcji może sprawić, że pójdziesz z torbami.

Lepiej oszczędzić sobie nerwów i wydatków, a zamiast tego na luzie podróżować a pieniądze te przeznaczyć na fajne wycieczki lub kursy!

Kupując ubezpieczenie BUPA możesz liczyć na całodobową pomoc w razie jakichkolwiek problemów.

Co więcej, kupno ubezpieczenia trwa zaledwie kilka sekund.

Oprócz tego, to Ty decydujesz jak długo Twoje ubezpieczenie powinno obowiązywać (od 7 dni do 12 miesięcy)!

Wybierz datę, od której chcesz być ubezpieczony/a i jak długo ubezpieczenie powinno być ważne. Jeśli Twoja podróż już się zaczęła, uprzedzamy, że ubezpieczenie ważne jest trzy dni od momentu jego kupna. Ubezpieczenie obowiązuje we wszystkich krajach, oprócz Twojego kraju zamieszkania. Ubezpieczenie przeznaczone jest dla osób poniżej 60 roku życia.

Przed kupnem ubezpieczenia, polecamy również dokładnie zapoznać się z regulaminem.

Podczas zakupu ubezpieczenia, prosimy wybrać kraj, który jest pierwszą destynacją Twojej podroży.

Następnie, otrzymasz e-maila z linkiem do utworzenia własnego profilu.

Udanej, a przede wszystkim bezpiecznej podróży!

By obliczyć koszt oraz zamówić ubezpieczenie
Kliknij tutaj!

 

* By sprawdzić, co dane ubezpieczenie pokrywa, wystarczy kliknąć na przycisk ze strzałką znajdujący się po prawej stronie danej opcji ubezpiecznia

Kontakt