Międzynarodowe obozy surfingowe we Francji

Międzynarodowe obozy surfingowe we Francji

Francja to zdecydowanie nie tylko Paryż, do którego każdy tak bardzo chce przynajmniej raz w życiu pojechać! Francja ma do zaoferowania wiele pieknych miast, a jednym z nich jest Bordeaux, czyli francuska stolica wina pełna pięknych zabytków i atrakcji. Osoby, które jednak kochają zastrzyk adrenaliny oraz sporty wodne, znajdą tam również znajdujące się niedaleko obozy surfingowe: Le Pin Sec oraz Viex Boucau !

Obóz Le Pin Sec odbywa się w odleglejszym miejscu i polecamy go głównie parom, które chcą odrobiny spokoju i prywatności. Natomiast obóz Vieux Boucau odbywa się w małym miasteczku, w którym znajdziecie dostęp do wielu rozrywek. Obie miejscowości położone są na Francuskim Wybrzeżu Atlantyku. Dlatego, możecie spodziewać się szerokich plaż oraz idealnych fal do śmigania na desce!

Obóz surfingowy Le Pin Sec

Obóz surfingowy Le Pin Sec jest położony w pobliżu Bordeaux na północ od Vieux Boucau i Moliets. Obszar wokół obozu jest dość spokojny w porównaniu do innych obozów we Francji. Camping Le Pin Sec to gwarancja pięknej natury i spokojnej atmosfery. Oprócz surfingu można wziąć udział w bezpłatnym kursie jogi, grać w ping ponga, siatkówkę plażową czy po prostu odpoczywać i się opalać.

Obóz surfingowy Viex Boucau

Viex Boucau to urocze miasteczko położone na południowym-zachodzie Francji, około godziny jazdy od Bordeaux i 1,5 godziny od granicy z Hiszpanią. Obóz surfingowy znajduje się na dobrze utrzymanym kempingu „Les Sablères ***”, który oddalony jest zaledwie 2 minuty od plaży.

Surfing France Vieux Boucau City

Transport

Do obu miejscowości można dostać się autobusem z lotniska Bordeaux w cenie około 20 euro. Oczywiście można również wypożyczyć samochód. W razie pytań dotyczących transportu, zachęcamy skontaktować się z naszymi konsultantami.

Ceny obozów zawierają:

- 7 dni noclegu

- wynajem sprzętu (pianki oraz deski)

- lekcje surfowania (24 x 45 minut / 14 x 45 minut)

- dodatkowe atrakcje (szczegóły w powyższych ofertach)

- 5 zajęć jogi

***Zajęcia prowadzone są w języku angielskim!

Obydwa obozy są obozami pop-up, co oznacza, że camping budowany jest specjalnie na sezon letni. Namioty są przeznaczone dla 2 osób. By ograniczyć ilość owadów odwiedzających Wasze namioty, namioty są podniesione z piaszczystej ziemi.

Poza oświetleniem słonecznym w namiotach, surferzy śpią na grubym (10-12 cm ) i wygodnym materacu, który sprawi, że codziennie będziecie wyspani i gotowi podbijać fale!

 

Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące obozów surfingowych we Francji lub macie ochotę pojechać na obóz w jakiekolwiek inne miejsce i potrzebujecie pomocy w organizacji wyjazdu, możecie śmiało wysłać maila do naszych konsultantów! To nic nie kosztuje, a oni chętnie pomogą Wam zorganizować wyjazd Waszych marzeń!

Masz pytania odnośnie obozów?
Napisz do nas!

Jeśli interesuje Cię surfowanie w innych miejscach, możesz sprawdzić naszą ofertę obozów surfingowych na całym świecie!

Powiązane artykuły
Contact