KILROY: Poradnik podróżnika - Wybór atrakcji

Skok na Bungee. Dlaczego nie spróbować czegoś niezwykłego podczas naszej podróży!
Podczas pierwszej wielkiej podróży jako backpacker, można czuć się trochę nieswojo. Aby tego uniknąć i zapewnić sobie dobry początek – KILROY zaleca początkującym backpacker’om wyprawy w małych grupach.

Wyprawa w małych grupach od 10 do 15 uczestników jest wstępnie rezerwowana wraz z angielskim przewodnikiem, który bierze odpowiedzialność za praktyczne elementy organizacyjne takie jak: atrakcje, lokalny transport, zakwaterowanie i niektóre posiłki. Na takich wyprawach początkowy backpacker podróżuje z innymi uczestnikami w podobnej grupie wiekowej. Wyjazd mógłby się składać na przykład z 14 dni wokół Wietnamu, 7 dni w szkole nurkowania w Tajlandii, 3-4 tygodni podróżując przez Stany Zjednoczone w minivanie, 2 tygodnie na safari w Tanzanii lub 4 dni trekkingu wzdłuż szlaku Inków w Peru. Możliwości są nieograniczone.

Najlepsze wprowadzenie do kraju lub regionu

Wycieczki krajoznawcze podczas naszej podróży zapewniają dobre doświadczenie i tworzą piękny wstęp do kraju, w którym się podróżuje jak również przygotowuję do samodzielnego podróżowania. Wielu backpacker’ów jest zadowolonych z koncepcji wycieczek krajoznawczych, dlatego rezerwują więcej na dalsze etapy swojej podróży ze względu na ich unikatowość, wyjątkowy nastrój, cudowną atmosferę oraz  masę nowych przyjaciół.

Ponad 1000 wycieczek

KILROY współpracuje z wiodącymi przewodnikami na poszczególnych kontynentach oraz oferuje więcej niż 1000 różnych wycieczek krajobrazowych na całym świecie. Konsultanci z KILROY służą pomocą w ramach pytań związanych z wyjazdami. Należy pamiętać,że najlepiej i najtaniej jest zamówić oferty z wyprzedzeniem.

Puścić wodze fantazji

Jeżeli chcesz poznać świat na własną rękę musisz stworzyć plan i zadecydować, jakie atrakcje i działania pasują do Ciebie - większość backpacker’ów decyduję się na skorzystanie z wyjątkowych i niepowtarzalnych okazji, ponieważ być może będzie to ich pierwsza i ostania taka wyprawa, zanim wkroczą w etap zobowiązań, kredytów hipotecznych, życia rodzinnego. Innymi słowy, nadszedł czas by puścić wodze fantazji i zrealizować swoje marzenia.

Kontakt