Zmiana planów vs. bilety lotnicze

Latasz z biletami KILROY'a, prawda?
Możesz się zakochać, jak i zarówno znudzić się kierunkiem swojej podróży, towarzyszem lub po porostu będziesz potrzebować więcej czasu na relaks. Wyprawy backapcker’owe są wyjazdami, prawdopodobnie najmniej przewidywalnymi, dlatego , że możesz zmieniać swoją trasę podczas podróży kiedy tylko masz na to ochotę.

Zmiana biletów lotniczych

Jeżeli chcesz zmienić plan podróży, zawsze zaczynaj od najważniejszych i najdroższych elementów takich jak bilety lotnicze. Możesz zmienić datę podróży na większości z nich jak również bardzo często samą trasę. Zmiana daty podróży, zależy od dostępnych terminów. Im bliżej rzeczywistej daty, tym mniejsza szansa na dostępność miejsc. KILROY – zwykle potrzebuje minimum 72 godzin na zmianę daty przed Twoim wyjazdem. Jeżeli prośba o zmianę lotów zostanie wniesiona przed weekendem wymagany czas realizacji to minimum 96 godzin przed Twoją odprawą.

Za zmianę biletów KILROY pobiera dodatkową opłatę. Jeżeli jednak nie będziemy w stanie zmienić daty Twojego wyjazdów, opłata zostanie zwrócona. W zależności od linii lotniczych i warunkach zamówionego biletu, może zostać pobrana dodatkowa opłata transakcyjna przez KILROY. Oczywiście, wszelkie informacje dotyczące zmian zostaną wysłane drogą e-mailową. Jeżeli znajdą się miejsca w samolocie w terminie, który Cię interesuje, Twoja oryginalna rezerwacja zostanie automatycznie anulowana i przebukowana. Potwierdzenie nowej rezerwacji zostanie wysłane bezpośrednio na  e-maila. Jeżeli miejsca w samolocie będzie obowiązywała dodatkową opłata, prosimy o jej akceptacje przed finalnym przebukowaniem.

Zmiana innych elementów podróży

Jeżeli chcesz zmienić wstępne rezerwacje (zawierające przedpłatę), dotyczące wynajmu samochodów, hotelu/hostelu lub wycieczki krajobrazowe - skontaktuj się ze swoim konsultantem z którym dokonywałeś rezerwacji.

Kontakt