Rezerwacja biletów lotniczych z KILROY'em

Bilety lotnicze - jeden z głównych elementów Twojej podróży.
Masz wiele opcji jeżeli chodzi o rodzaj biletów lotniczych, które możesz dostosowac do swojej podróży.

Bilety standardowe

Bilety standardowe to podstawowe bilety lotnicze dla wszystkich backpacker’ów, którzy szukają połączenia np. z domu do miejsca docelowego i z powrotem – nic wyjątkowego.  Dla tego typu biletów nie ma ograniczeń wiekowych, dlatego nie wymaga się legitymacji ISIC czy IYTC. Bilety w tym wypadku nie są refundowane.

Bilety KILROY

Bilety dla studentów i młodzieży dotyczą młodzieży do 26 roku życia lub studentów do 33 roku życia. By zarezerwować tego typu bilety musisz posiadać ważną kartę IYTC( Youth Card) lub ISIC (Międzynarodowa legitymacja studencka). Bilety KILROY są biletami elastycznymi dostosowanymi do potrzeb backapcker’ów, którzy potrzebują wolnej ręki podczas rezerwacji. W niektórych rezerwacjach istnieje możliwość zmiany trasy – przed lub w czasie podróży. Bilety studenckie niekiedy obejmują darmowe międzylądowania. Warto pamiętać, że każde zmiany trasy podróży zależą od dostępnych dat i możliwości. Ceny biletów studenckich bardzo często są równe cenom biletów standardowych lub są niższe.

Jeżeli Twoja podróż dotyczy kilku miejsc i dłuższego okresu czasu, powinieneś zawsze wybierać bilety studenckie. Zazwyczaj oznacza to, że można zmienić swoją rezerwacje podczas podróży bez potrzeby zakupu nowego biletu. Bilety elastyczne  są okazują się przydatne każdemu backapcker’owi, który podczas swojej podróży spotyka ciekawych ludzi, odkrywa nowe miejsca, planując na bieżąco swoją wyprawę oraz mając możliwość przebukowania biletów na inny termin. Z drugiej strony, miło jest mieć możliwość szybszego powrotu do domu w razie, gdy zbyt mocno zatęskni się za domem.

Pozostałe, regularne bilety lotnicze

Jeśli planujesz odwiedzić kilka miejsc w konkretnym rejonie czy kontynencie, powinieneś rozważyć pakiet lotów. Sporo linii lotniczych nawiązuje współprace z innymi liniami, dzięki czemu łatwiej jest stworzyć plan lotów na całą podróż. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla backpacker’a. By dowiedzieć się więcej na temat lotów i ich planowania – skontaktuj sie z naszym konsultantem.

Koszty rezygnacji

Pamiętaj by wykupić ubezpieczenie od kosztów rezygnacji w momencie zakupu biletu lotniczego (ubezpieczenie musi być wykupione wraz z biletami). Warunki tego rodzaju ubezpieczenia różnią się w poszczególnych krajach – sprawdź politykę zawartej umowy. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji zazwyczaj kosztuje  5-6% ceny z biletu lotniczego.

KILROY – zawsze stara się znaleźć jak najlepszą i najtańszą opcje dla swoich backapcker’ów, jeżeli jednak chcesz skorzystać z innych linii lotniczych lub masz specjalne potrzeby skontaktuj się z naszym konsultantem.

Kontakt