Wycieczki krajoznawcze oraz ekstremalne wyprawy z KILROY'em

Wycieczki objazdowe to doskonały początek na backapcker'owej przygody.
Pierwszy raz jako backpacker możesz być trochę zdezorientowany. Dlatego rozpocznij swoją przygodę z wyjazdem grupowym. Dzięki temu będziesz miał możliwość poznania nowych ludzi, którzy będą w podobnej sytuacji.

Wycieczki w małych grupach są wyjazdami ‘pre-order’, czyli dostępne są w przedsprzedaży. Tego typu wyjazd obejmuję: anglojęzycznego przewodnika, atrakcje, lokalny transport, zakwaterowanie oraz posiłki.

Ahoj, przygodo!

Wycieczki krajobrazowe to piękny wstęp do kraju, który zamierzamy zwiedzić – gwarantują nam niezapomniane chwile podczas, których możemy przygotowywać się na samodzielne podróżowanie. Wielu backpacker’ów jest zadowolonych z wyjazdów grupowych, dlatego rezerwują je ponownie w późniejszych etapach swojej podróży. To niezapomniane, unikatowe, jedyne w swoim rodzaju doświadczenie podczas, którego możemy poznać nowych przyjaciół.

Ponad 1000 wycieczek  na całym świecie

KILROY współpracuje z wiodącymi przewodnikami na każdym kontynencie oferując ponad 1000 różnych wyjazdów turystycznych na całym świecie. Twój konsultant podróży w KILROY udzieli Ci więcej informacji na temat różnorodnych możliwości, które będą dostosowane do Twojego planu podróży. Pamiętaj - zawsze jest taniej i łatwiej zamówić wycieczkę z wyprzedzeniem.

Kontakt