Ubezpieczenie podróżne

Nigdy nie podróżuj bez ubezpieczenia - życie płata figle!
Zbyt drogie ubezpieczenie? Nigdy nie idź na kompromis jeli chodzi o Twoje bezpieczeństwo zwłaszcza podczas długiej wyprawy! Podróż bez ubezpieczenia- jest bardzo nieodpowiedzialna. Myśl praktycznie!

Jeżeli zapomniałeś lub zrezygnowałeś z ubezpieczenia swojej podróży. Zostałeś sam na sam z odpowiedzialnością finansową. Jeśli coś pójdzie nie tak podczas podróży za granicą. Nawet mniej poważne obrażenia, takie jak złamana noga czy wirus – może kosztować Cię to nawet tysiące EURO.

Nieodpowiedzialność warta miliony EURO

Szpitale zagranicą potrafią pobierać nawet ponad 4500 EURO opłaty za dobę. Skomplikowane urazy takie jak złamany kręgosłup, krwotok z mózgu lub inne różne choroby, wymagające nawet transportu lotniczego – mogą kosztować Cię nawet milion EURO, jeżeli nie posiadasz ubezpieczenia. Drogi backpackerze – myśl racjonalnie i odpowiedzialnie o swoim bezpieczeństwie!

Jeżeli chcesz beztrosko podróżować po całym świecie – istotnym elementem jest zakup ubezpieczenia turystycznego. Ułatwi ono całą procedurę w razie nagłego wypadku. KILROY współpracuje z Gouda Travel Insurance - to firma, która zajmuję się wyłącznie międzynarodowym ubezpieczeniem podróży, które sprawdza się podczas nagłych sytuacji. Nie ważne czy będzie to w Las Angeles, na Saharze czy w dżungli Borneo.

Posiadasz prywatne ubezpieczenie? Sprawdź informacje zamieszczane drobnym drukiem!

Należy pamiętać, że nie każde prywatne ubezpieczenie, ubezpieczenie karty kredytowej będzie obejmować wyjazd zagranicznych. Uważaj - warunki mogą być różnorodne. Zapoznaj się dokładnie z polityką i informacjami zamieszczonymi w umowie drobnym drukiem przed wyjazdem.W większości przypadków prywatne ubezpieczenie lub ubezpieczenie karty kredytowej nie zapewnia kompleksowej ochrony, jeżeli coś pójdzie nie tak.

Nie idź na kompromis, jeśli chodzi o Twoje bezpieczestwo!

 

Kontakt