Zakwaterowanie

Gdzie się zatrzymywać podczas podróży dookoła świata.
Jakikolwiek kierunek obierze Twoja podróż, zawsze będziesz potrzebował miejsca by się zatrzymać i odpocząć.

Gorąco polecamy zarezerwować pierwszą noc z wyprzedzeniem. Nie ma nic gorszego niż znaleźć się w nowym kraju, na nieznanym lotnisku po wielu godzinach lotu - bez noclegu.

Pierwsza noc w nowym miejscu- zarezerwuj nocleg przed wyjazdem!

KILROY poleca rezerwacje noclegu w każdym nowym miejscu z wyprzedzeniem. Po długim locie, pierwsze dni w nowym miejscu mogą być ciężkie, dlatego warto dokonać rezerwacji wcześniej. Nie musisz od razu zamawiać noclegu na parę dni, ale poelcamy dokonać rez chociaż na pierwszą noc by na spokojnie zaplanować sobie cały pobyt w danym miejscu, lub możesz dokonać pełnej rezerwacji od razu przed wyjazdem.

Hostel - idealne zakwaterowanie dla backapcker’a

Kiedy podróżujesz, jako backpacker, Twój budżet jest ograniczony, dlatego jesteś zmuszony znaleźć tanie zakwaterowanie. Hostel to miejsce, które oferuje standardowe usługi dla klientów, pokoje grupowe, wspólną kuchnie, dlatego nienależy jednak oczekiwać luksusów. To idealne miejsce by poznać nowych ludzi z całego świata. Oczywiście poziom standardu danego hostelu zależy od kraju i miejsca, w którym się znajduje. Jeżeli jednak posiadasz wystarczająco wysoki budżet możesz skorzystać z hoteli.

Kontakt