Wszystkie kategorie

Nurkowanie na całym świecie

Pakujcie maskę i płetwy, gdyż niesamowite przygody czekają na Was pod powierzchnią oceanów! Na własne oczy możecie zobaczyć piękne ryby, rafy koralowe, podwodną dziką przyrodę w najwspanialszych miejscach do nurkowania na świecie!

Nurkowanie to coś, co każdy powinien spróbować chociaż raz w życiu - zejść pod powierzchnię wody i odkryć kompletnie inny, ekscytujący świat!

 • Koniecznie zanurkuj na Wielkiej Rafie Koralowej !
  Koniecznie zanurkuj na Wielkiej Rafie Koralowej !
 • ...odkryj wraki okrętów na Bali,
  ...odkryj wraki okrętów na Bali,
 • ...a co powiecie na spotkanie z żółtą rybą na Kostaryce?
  ...a co powiecie na spotkanie z żółtą rybą na Kostaryce?
 • Nurkowanie & piaszczyste plaże idą w parze na Bahamach!
  Nurkowanie & piaszczyste plaże idą w parze na Bahamach!

Nurkuj w najwspanialszych miejsach na świecie!

KILROY oferuje wiele fantastycznych obozów nurkowych w wielu najwspanialszych miejsach świata. Obóz lub kurs nurkowy to wspaniały sposób na przerwę od szaleństwa wynikającego z napiętego planu podróży. Przenieś się do zupełnie innego, fascynującego świata, w którym poczujesz się jak gość specjalny Matki Natury. Podziwiaj milionych kolorowych ryb, odkryj wspaniałe rafy uformowany w upływie czasu, oraz tajemnicze wraki okrętów, które zatonęły w tych miejsach.

Na wycieczce nurkowej, będziecie w rękach doświadczonych instruktorów, którzy są odpowiednio wyszkoleni, by zapewnić Wam bezpieczeństwo oraz najpiękniejsze wspomnienia. Wasze bezpieczeństwo jest dla nas największym priorytetem, dlatego też dbamy, by używany sprzęt był zawsze w dobrej kondycji. Przewodnicy oraz instruktorzy zadbają również o to, byście mieli okazję odkryć najbardziej zapierające dech w piersiach spoty nurkowe jakie można sobie wymarzyć.

 

Ilość dni: {{sliderduration | filterSliderFormat:'-':'dni':'30'}}
Cena: {{sliderprice | filterSliderFormat:'-':'PLN':'10000'}}
Przepraszamy, wystąpił błąd. Prosimy spróbować ponownie.
{{selectedRegion.Name}}x {{selectedCountry.Name}}x {{selectedCity.Name}}x {{selectedCategory.Name}}x Ilość dni: {{sliderduration|filterDurationFormat}}x
 • Ulubione

  {{tour.DurationDays}} dni, {{tour.StartCity}}, {{tour.StartCountry}}
Kontakt