Wszystkie kategorie

Working Holiday - zwiedzaj i zarabiaj!

 • Working holiday w Kanadzie - Chcesz pracować w kurorcie narciarskim?
  Working holiday w Kanadzie - Chcesz pracować w kurorcie narciarskim?
 • Working holiday w Australii - Połączcie przygodę z dobrym zarobkiem!
  Working holiday w Australii - Połączcie przygodę z dobrym zarobkiem!
 • Working holiday - Praca na plantacjach w Australii i Nowej Zelandii
  Working holiday - Praca na plantacjach w Australii i Nowej Zelandii
 • Working holiday w Nowej Zelandii - dla fanów pracy ze zwierzętami.
  Working holiday w Nowej Zelandii - dla fanów pracy ze zwierzętami.

Osobom pomiędzy 18 a 30 rokiem życia, KILROY jest w stanie pomóc zrealizować marzenie zamieszkania w Australii, Nowej Zelandii lub Kanadzie, a co za tym idzie, znalezienia tam pracy. Razem z KIROY'em możesz odkrywać świat, a jednocześnie zgarniać hajs!!

Working holiday to najlepsza kombinacja pracy i podróży

Working holiday daje każdemu niepowtarzalną okazję, by zgromadzić nowe doświadczenia odwiedzając Nową Zelandię, Australię i Kanadę. Jest to szansa by przeżyć coś, czego przysłowiony turysta nie będzie miał szansy doświadczyć.

Visa "working holiday" pozwala na zamieszkanie w Australii, Nowej Zelandii lub Kanadzie przez 12 miesięcy z możliwością pracy. Oznacza to, że z łatwością będziecie mogli zarobić by pokryć koszty podróży po tych zjawiskowych krajach. Plan wygląda następująco: pracuj przez jakis czas w jednej lokalizacji, by następnie uderzyć w drogę i zacząć nową pracę w kolejnym miejscu.

Czy łatwo jest znaleźć pracę posiadając visę "working holiday"?

Znalezienie pracy nie jest na pewno trudne, aczkolwiek mnóstwo zależy od Waszych oczekiwań. Jeśli odpowiada Wam praca kelnera, sprzedawcy, czy instruktora nurkowania i posiadacie do tego odpowiednie uprawnienia, nie będziecie mieli większych promblemów ze znalezieniem pracy. Oczywiście głównym celem Working Holiday jest podróżowanie. Praca natomiast da Wam możliwość sfinansowania wyjazdu.

Jak najlepiej zaplanować working holiday?

Planując working holiday w Australii, Nowej Zelandii i Kanadzie na pewno pojawi się wiele pytań. Czy trudno znaleźć pracę? Jakie są zarobki? Jak znaleźć zakwaterowanie? Jak pogodzić pracę z rozrywkami?

Zawsze zachęcamy skontaktować się z naszym ekspertem, który odpowie na Wasze pytania. KILROY oferuje również pakiety powitalne, które w cenie zawierają odbiór z lotniska, zakwaterowanie na kilka pierwszych dni oraz wiele innych udogodnień.

Gdzie mogę pojechać na working holiday?

W KILROY'u możesz wybrać z następujących opcji:

Potrzebujesz pomocy w aplikacji o visę?
Napisz do nas!
Kontakt