Wszystkie kategorie

Working holiday w Kanadzie

 • Working holiday w Kanadzie - Gotowi na pracę i narty?
  Working holiday w Kanadzie - Gotowi na pracę i narty?
 • Working holiday - Pracuj i jeździj na nartach w Whistler albo Banff
  Working holiday - Pracuj i jeździj na nartach w Whistler albo Banff

Bez wątpliwoci możemy zgodzić się ze stwierdzeniem, że Kanada znana jest ze swojego nadzwyczajnego sesonu zimowego. Poza zapierającą dech zimową scenerią i mnogością szlaków do przemierzenia, Kanada w czasie zimy ma do zaoferowania świetne życie nocne i znakomite atrakcje.

Working Holiday w Kanadzie: Oferta KILROY'a

W sezonie zimowym w Kanadzie, KILROY razem z klubem The Working Holiday zapewnia możliwości pracy w miejscach takich jak wypożyczalnie sprzętu narciarskiego, szkoły narciarstwa, itp. Wszystkie pozycje są związane ze sportami zimowymi oraz oferują zakwaterowanie, dobre stawki za godzinę pracy, zniżki dla personelu, darmowe wejścia na kolejki górskie oraz zaproszenia na wiele wydarzeń kulturalnych oraz eventów.

Uwaga! Nabór na przyszły sezon (2017) został już zakończony. Informacje na temat Working Holiday w Kanadzie w 2018 roku zostaną opublikowane w późniejszym czasie.

Working Holiday w Kanadzie - The Powder Package

Nieważne czy jedziesz sam czy z grupą znajomych, Powder Package jest Twoją przepustką do przeżycia przygody życia. Pakiet zawiera:

 • Rozmowa kwalifikacyjna z Canadian Resort
 • Praca z umową na 4-6 miesięcy (inaczej dostajesz zwrot pieniędzy)
 • Pomoc w aplikacji o wizę
 • Zapewnione zakwaterowanie lub pomoc w jego znalezieniu
 • Karnet na wyciąg narciarski
 • Pomoc w organizacji numeru ewidencyjno-podatkowego (Canadian Social Insurance Number)
 • Kanadyjska karta SIM
 • 1 darmowa noc w Hotelu Samesun w Vancouver
 • Zniżki w całym resorcie (wypożyczanie sprzętu, jedzenie, napoje)
 • Wsparcie oranizatorów
Szczegółowe info na temat pracy w Kanadzie
Ściągnij dokument (3 mb)

Spotkanie rekrutacyjne w lipcu: Londyn, Kopenhaga, Sztokholm i Utrecht 

To co sprawia, że nasz Powder Package jest jeszcze bardziej wygodny i atrakcyjny, to fakt że cała procedura może zostać zorganizowana w ciągu jednego dnia podczas naszego corocznego spotkania rekrutacyjnego. Ponadto, jest to idealna okazja do spotkania się i przedyskutowania wszystkich szczegółów wyjazdu. Koniecznością jest jednak przybycie na rozmowę kwalifikacyjną do Londynu, Kopenhagi, Sztokholmu lub Utrechtu (podróż na własny koszt).

Należy jednak pamiętać, że ilość miejsc na working holiday jest ograniczona, a chętnych przybywa. Dlatego, zachęcamy do śledzenia nowych informacji dotyczących kolejnego spotkania w lipcu przyszłego roku.

Kanadyjskie resorty na światowym poziomie

Do naszych partnerów należą takie resorty jak Whistler Blackcomb, Big White, Silverstar oraz Nakiska. Biorąc pod uwagę ilość ludzi przyjeżdżających do Kanady w celu pracy, polecamy starać się o nią już przed wyjazdem.

Opłata za Powder Package oraz Visę Working Holiday

Koszt Powder Package wynosi 785 euro i pokrywa wszystko co zostało zawarte na liście widocznej powyżej. Opłata za wizę working holiday w Kanadzie wynosi około 100 euro.

Powder Package nie pokrywa biletów lotniczych do Kanady, ale dla osób poniżej 25-go roku życia oraz studentów poniżej 33-go roku życia, oferujemy specjalne oferty biletów lotniczych. Są one tańsze i elastyczne, idealne na dłuższe podróże, wymiany studenckie lub working holiday.

 

Więcej informacji o Working Holiday w Kanadzie
Ściągnij dokument (3 mb)
Chcesz zaplanować working holiday w Kanadzie?
Wyślij maila!
Kontakt