Wszystkie kategorie

Zwiedzanie miast

Jesteście gotowi na szaleństwo wielkiego miasta i wielkie festiwale? Odkrywanie miast jest również na liście każdego podróżnika. Od Rio po Reykjavik do Bangkoku - nasza oferta zawiera różnego rodzaju wycieczki, które są idealne dla backpacker'ów, podróżników i wszystkich pomiędzy. Oprócz tego, oferujemy wycieczki, które zabiorą Was na lokalne festiwale i pokażą inne ciekawe wydarzenia.

 • Odkryj oszałamiające Rio de Janeiro
  Odkryj oszałamiające Rio de Janeiro
 • Zwiedzcie lokalne bazary w Pekinie
  Zwiedzcie lokalne bazary w Pekinie
 • Wycieczka helikopterem nad Nowym Jorkiem
  Wycieczka helikopterem nad Nowym Jorkiem

Czas zacząć zwiedzanie!

To nie zbieg okoliczności, że wielkie miasta są nazywane 'miejskimi dżunglamii' (ang. urban jungles). Metropolie charakteryzuja się niezwykłą mieszanką osób przedstawiającą wszelakie kultury, religie, zawody, filozofie, podejscia do życia... wymieniać można długo! Miejsca te są tak różnorodne i pełne niespodzianek, jak ich mieszkańcy, przez co porównywanie miast do dżungli pasuje idealnie. Z uwagi na lokalizację niektórych miast, określenie to mozna brać jeszce dosłowniej!

Zwiedzanie, autobusy oraz aktywność

Słynne autobusy hop-on/hop-off są idealne dla tych, którzy cenią wygodę. Aczkolwiek, mamy w ofercie wiele wycieczek, podczas który w aktywny sposób będziecie mogli zwiedzać miasto. Podsumowując, niektóre z nich sa wycieczkami kulturowymi, a niektóre wymagają trochę (przyjemnego) wysiłku fizycznego. Mamy wszystko, czego dusza zapragnie!

Ilość dni: {{sliderduration | filterSliderFormat:'-':'dni':'30'}}
Cena: {{sliderprice | filterSliderFormat:'-':'PLN':'10000'}}
Przepraszamy, wystąpił błąd. Prosimy spróbować ponownie.
{{selectedRegion.Name}}x {{selectedCountry.Name}}x {{selectedCity.Name}}x {{selectedCategory.Name}}x Ilość dni: {{sliderduration|filterDurationFormat}}x
 • Ulubione

  {{tour.DurationDays}} dni, {{tour.StartCity}}, {{tour.StartCountry}}
Kontakt